Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z

Techart
NOWOŚĆ
Adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z
Adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z
Adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z
Adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z
zapytaj o dostępność
Producent: Techart
Kod producenta: TZC-01
Kod EAN: 6900527096552
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
12,00 PLN (przedpłata)
16,00 PLN (pobranie)
Cena: 1 299,00 PLN
Cena netto: 1 056,10 PLN
Brak produktu - prosimy o tel.
 • Adapter bagnetowy Techart TZC-01 pozwala zamontować wiele legendarnych obiektywów dostępnych dla systemu Canon EF na aparatach bezlusterkowych z serii Nikon Z. To niezwykle zaawansowane urządzenie, które daje możliwość zachowania wszystkich oryginalnych funkcji obiektywu, takich jak stabilizacja obrazu, autofocus oraz sterowanie przysłoną.

  Autofocus, stabilizacja, przysłona
  Techart TZC-01 zapewnia sprawne i szybkie działanie systemu autofocus w trybach AF-S, AF-C, AF-F, wykrywanie twarzy/ oczu w trybie AF oraz manualne ustawianie ostrości w trybie MF. Adapter wspiera układy stabilizacji obrazu, funkcję timelapse oraz zapewnia przeniesienie danych EXIF z obiektywu do aparatu. Autofocus z detekcją fazy (PDAF) działa równie skutecznie jak ten używany z natywnymi obiektywami z mocowaniem Nikon Z oraz adapterem FTZ. Techart TZC-01 pozwoli Ci wykorzystać pełen potencjał obiektywów z mocowaniem Canon EF na bezlusterkowcach Nikona.

  Canon, Sigma, Tamron, Tokina, Zeiss…
  Na rynku foto - video znaleźć można wiele wspaniałych obiektywów wyposażonych w mocowanie Canon EF, produkowanych przez niezależne marki. Techart TZC-01 umożliwia współpracę nie tylko z obiektywami produkowanymi przez firmę Canon, ale także z konstrukcjami innych producentów, takich jak Sigma, Tamron, Tokina czy Zeiss.

  Uwaga! Producent nie zaleca montażu obiektywów marki Samyang, Rokinon i obiektywów manualnych za pomocą adaptera. Kompatybilność z wspomnianymi obiektywami może ulec zmianie wraz z kolejnymi aktualizacjami.

  Dodatkowy przycisk funkcyjny
  Nowy przycisk funkcyjny umożliwia adapterowi zapamiętanie i odtworzenie dystansu ustawionego przez autofocus. Przykładowo, przy ustawieniu ostrości na obiekcie oddalonym o 2 metry i naciśnięciu przycisku przez 2 sekundy adapter zapamięta tę odległość. Po zmianie odległości ostrzenia i ponownym naciśnięciu przycisku, aparat błyskawicznie ustawi ostrość na zapamiętaną wartość 2 metrów.

  Zawsze na czasie
  Aby adapter był zawsze kompatybilny z najnowszymi obiektywami oraz aparatami, producent umożliwia aktualizację jego oprogramowania. Wystarczy podłączyć adapter do komputera za pomocą kabla USB oraz załączonej w zestawie stacji i wgrać najnowszy software. Praca na aktualnej wersji oprogramowania pozwoli uzyskać najlepsze rezultaty.

  Uwaga! Oprogramowanie adaptera Techart TZC-01, podobnie jak oprogramowanie innych adapterów bagnetowych dostępnych na rynku, opiera swoje działanie na wynikach inżynierii odwrotnej. Pomimo najszczerszych chęci oraz ogromnej ilości pracy włożonej w rozwój oprogramowania nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności urządzenia ze wszystkimi obiektywami oraz aparatami. Aktualna lista znanych problemów dostępna jest na stronie producenta pod adresem: www.techartpro.com

  Specyfikacja:

  • model: Techart TZC-01
  • mocowanie obiektywu: Canon EF
  • mocowanie korpusu: Nikon Z
  • waga: 110 g (bez dekielków)
  • wymiary: ⌀6,8 x 3,3 cm (bez dekielków)
  • Kompatybilność: obiektywy z mocowaniem Canon EF, aparaty bezlusterkowe Nikon Z6 / Z7

  Zawartość zestawu

  • adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z
  • dekielek na przód adaptera
  • dekielek na tył adaptera (stacja dokująca)
Klienci, którzy kupili produkt Adapter bagnetowy Techart TZC-01 - Canon EF / Nikon Z kupili również:

Brak produktów

Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe