Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Adapter bezprzewodowy Nikon WU-1a

Nikon
Adapter bezprzewodowy Nikon WU-1a
zapytaj o dostępność
Producent: Nikon
Kod producenta: VWA102AU
Kod EAN:
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
14,00 PLN (przedpłata)
18,00 PLN (pobranie)
Cena: 299,00 PLN
Cena netto: 243,09 PLN
Brak produktu - prosimy o tel.
 • Mobilny adapter bezprzewodowy WU-1a to klucz USB umożliwiający nawiązanie połączenia bezprzewodowego między określonymi modelami cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych Nikon, a inteligentnymi urządzeniami przenośnymi. Za pomocą tego adaptera można przesyłać zdjęcia bezpośrednio do smartfona lub tabletu, a także sterować lustrzanką jednoobiektywową w sposób zdalny z poziomu urządzenia inteligentnego.

  Adapter jest przeznaczony do lustrzanek cyfrowych Nikon D7100, D5300, D5200, D3300, D3200, Df oraz aparatów cyfrowych Nikon Coolpix A, P530, P520, P340, P330, P7800 .

  Adapter umożliwia łatwe przesyłanie zdjęć niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś, jest zasilany przez aparat i nie trzeba podłączać go do zewnętrznego punktu dostępowego Wi-Fi. Wysyłanie zdjęć do urządzenia inteligentnego – zarówno w celu ich udostępnienia, jak i zwolnienia miejsca na karcie pamięci aparatu – jest niezwykle proste.

  Dodatkowo adapter pozwala na zdalne sterowanie aparatem. Ta funkcja przydaje się w przypadku wykonywania autoportretu lub wyświetlania na dużym ekranie tabletu podglądu zdjęcia przed jego wykonaniem.

  • Mobilny adapter bezprzewodowy dla kompaktowych cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych z wbudowaną funkcją łączności Wi-Fi. Umożliwia bezpośrednie połączenie cyfrowej lustrzanki jednoobiektywowej firmy Nikon ze smartfonem lub tabletem.
  • Zasilanie z aparatu: baterie nie są potrzebne.
  • Łatwe przesyłanie: zdjęcia o wysokiej jakości można przesyłać z aparatu bezpośrednio do urządzenia inteligentnego, co ułatwia ich udostępnianie w portalach społecznościowych, przesyłanie do witryn fotograficznych i magazynujących oraz wysyłanie w wiadomościach e-mail.
  • Zdalne sterowanie aparatem: adapter WU-1a umożliwia sterowanie aparatem za pomocą urządzenia inteligentnego. Ta funkcja bardzo się przydaje podczas wykonywania autoportretów i zdjęć grupowych.
  • Wyświetlanie podglądu i komponowanie zdjęć na ekranie smartfona lub tabletu można wyświetlać podgląd zdjęć podczas fotografowania zdalnego, a także komponować doskonalsze ujęcia dzięki większemu ekranowi.
  • Łatwe tworzenie kopii zapasowych: zapisując zdjęcia na urządzeniu inteligentnym, można zwolnić miejsce na karcie pamięci aparatu.
  • Zgodność: adapter WU-1a współpracuje obecnie ze smartfonami z systemem Android w wersji 2.3 lub nowszej oraz tabletami z systemem Android 3.0 lub nowszym.
  • Oprogramowanie: program Wireless Mobile Adapter Utility jest dostępny do bezpłatnego pobrania na urządzenie inteligentne w serwisie Android Market.
  • Łatwe aktualizowanie oprogramowania: oprogramowanie można łatwo zaktualizować za pośrednictwem urządzenia inteligentnego.
Klienci, którzy kupili produkt Adapter bezprzewodowy Nikon WU-1a kupili również:
Pilot na podczerwień Nikon ML-L3
Dostępność: niedostępny
Cena: 125,00 PLN
tel.

Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe