Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Adapter bezprzewodowy Nikon WU-1b

Nikon
Adapter bezprzewodowy Nikon WU-1b
zapytaj o dostępność
Producent: Nikon
Kod producenta: VWA102BU
Kod EAN:
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
14,00 PLN (przedpłata)
18,00 PLN (pobranie)
Cena: 279,00 PLN
Cena netto: 226,83 PLN
Brak produktu - prosimy o tel.
 • Mobilny adapter bezprzewodowy WU-1b to klucz USB umożliwiający nawiązanie połączenia bezprzewodowego między określonymi modelami aparatów cyfrowych Nikon a inteligentnymi urządzeniami przenośnymi z systemem operacyjnym Android™ lub iOS. Za pomocą tego adaptera można przesyłać zdjęcia bezpośrednio do smartfona lub tabletu, a także sterować aparatem w sposób zdalny z poziomu urządzenia inteligentnego.

  Adapter jest przeznaczony do lustrzanek cyfrowych Nikon D610, D600 oraz aparatów cyfrowych z wymienną optyką Nikon 1 J3, S1, V2 oraz AW1.

  Adapter umożliwia łatwe przesyłanie zdjęć niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś: jest zasilany przez aparat i nie trzeba podłączać go do zewnętrznego punktu dostępowego Wi-Fi. Wysyłanie zdjęć do urządzenia inteligentnego – zarówno w celu ich udostępnienia, jak i zwolnienia miejsca na karcie pamięci aparatu – jest niezwykle proste.

  Adapter umożliwia również zdalne sterowanie aparatem. Ta funkcja przydaje się w przypadku wykonywania autoportretu lub wyświetlania na dużym ekranie tabletu podglądu zdjęcia przed jego wykonaniem.

  • Kompaktowy, mobilny adapter bezprzewodowy z funkcją łączności Wi-Fi. Umożliwia bezpośrednie połączenie aparatu cyfrowego firmy Nikon ze smartfonem lub tabletem*.
  • Zasilanie z aparatu: baterie nie są potrzebne.
  • Łatwe przesyłanie: zdjęcia o wysokiej jakości można przesyłać z aparatu bezpośrednio do urządzenia inteligentnego, co ułatwia ich udostępnianie w portalach społecznościowych, przesyłanie do witryn fotograficznych i magazynujących oraz wysyłanie w wiadomościach e-mail.
  • Zdalne sterowanie aparatem**: adapter WU-1b umożliwia sterowanie aparatem za pomocą urządzenia inteligentnego. Ta funkcja bardzo się przydaje podczas wykonywania autoportretów i zdjęć grupowych.
  • Wyświetlanie podglądu i komponowanie zdjęć na ekranie urządzenia inteligentnego: z poziomu smartfona lub tabletu można wyświetlać podgląd zdjęć podczas fotografowania zdalnego, a także komponować doskonalsze ujęcia dzięki większemu ekranowi.
  • Łatwe tworzenie kopii zapasowych: zapisując zdjęcia na urządzeniu inteligentnym, można zwolnić miejsce na karcie pamięci aparatu.
  • Zgodność: adapter WU-1b współpracuje obecnie ze smartfonami z systemem iOS 6, Android w wersji 2.3 lub nowszej oraz tabletami z systemem Android 3.0 lub nowszym.
  • Oprogramowanie: program Wireless Mobile Adapter Utility można bezpłatnie pobrać na urządzenie inteligentne.
  • Łatwe aktualizowanie oprogramowania: oprogramowanie można łatwo zaktualizować za pośrednictwem urządzenia inteligentnego.

   * Zgodność z urządzeniami inteligentnymi z systemem operacyjnym iOS lub Android. Funkcja wymaga korzystania ze specjalnej aplikacji, którą można pobrać bezpłatnie z serwisu Google Play™ lub iTunes Store®.
   Android, Google, Google Play, YouTube i inne znaki są znakami towarowymi firmy Google Inc.

   ** Podłączenie opcjonalnego mobilnego adaptera bezprzewodowego WU-1b umożliwia sterowanie aparatem w sposób zdalny z poziomu urządzenia inteligentnego* z dostępem do bezprzewodowej sieci LAN. Dzięki temu można zwolnić migawkę, wybrać pole AF i robić zdjęcia w trybie samowyzwalacza.

   

Klienci, którzy kupili produkt Adapter bezprzewodowy Nikon WU-1b kupili również:

Brak produktów

Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe