Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Adapter Peak Design do lornetek do uchwytów Capture

Peak Design
zapytaj o dostępność
Producent: Peak Design
Kod producenta: PL-BIN
Kod EAN: 855110003324
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
12,00 PLN (przedpłata)
16,00 PLN (pobranie)
Cena: 109,00 PLN
Cena netto: 88,62 PLN
Brak produktu - prosimy o tel.
 • Adapter BINO umożliwia zamocowanie każdej lornetki z gwintem statywowym do statywu lub innowacyjnego uchwytu Peak Design Capture. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest zamocowanie lornetki na pasku od spodni, szelkach plecaka lub pasku torby. Zapewnia jednocześnie szybki dostęp do lornetki w momencie, gdy tylko jest potrzebna.

  Mocowanie statywowe typu ARCA pozwala na zamocowanie adaptera do każdej głowicy statywowej w standardzie ARCA. Użytkownicy posiadający inny statyw mogą przykręcić adapter za pomocą standardowego gwintu 1/4 cala i prowadzić wygodne, wielogodzinne obserwacje z lornetką na niemal dowolnym statywie.

  Cechy charakterystyczne:

  • Komfort noszenia
   Podłączenie adaptera BINO do uchwytu Peak Design Capture lub CapturePRO to doskonały sposób na wielogodzinne wędrówki z lornetką, którą można użyć w dowolnej chwili. Adapter doskonale sprawdzi się podczas pieszych wędrówek chroniąc przed obijaniem się lornetki o ciało, zapewniając jednocześnie szybki dostęp. Wystarczy jedno kliknięcie, aby odczepić lornetkę z uchwytu, a gdy przestanie być potrzebna z łatwością można przypiąć ją z powrotem. Dzięki takiemu rozwiązaniu podczas wędrówki zyskuje się obie ręce wolne, a lornetka nie obija się o ciało.
  • Wygodna obserwacja bez zmęczenia rąk
   Jeśli zamierza się dokonywać obserwacji przez dłuższy czas, wystarczy zamontować lornetkę na statywie. Adapter BINO pasuje do wszystkich statywów i głowic z mocowaniem typu ARCA. Jeśli statyw nie posiada mocowania ARCA można przykręcić adapter do śruby 1/4 cala, obecnej niemal w każdym statywie.
  • Najwyższa jakość wykonania
   Adapter BINO został wykonany z odlewu aluminium. Zapewnia tym samym lekkość (waga 44 gramy) i trwałość na długie lata. Jest odporny na warunki atmosferyczne. Zakończony jest śrubą z gwintem 1/4 cala oraz miękką uszczelką, tak by nie porysować lub uszkodzić lornetki.
  • Dożywotnia gwarancja
   Adapter BINO, jak wszystkie produkty Peak Design objęty jest dożywotnią gwarancją producenta.
Klienci, którzy kupili produkt Adapter Peak Design do lornetek do uchwytów Capture kupili również:

Brak produktów

Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe