Canon

Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX60 HS

 • Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX60 HS
 • Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX60 HS
 • Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX60 HS
 • Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX60 HS
 • Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX60 HS
Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX60 HS 9543B002AA
produkt archiwalny
Producent: Canon
Kod producenta: 9543B002AA
Kod EAN:
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
12,00 PLN (przedpłata)
16,00 PLN (pobranie)
Cena: 1 799,00 PLN
Cena netto: 1 462,60 PLN
brak produktu - prosimy o tel.
 • Canon SX60 HS to zaawansowany aparat kompaktowy zapewniający doskonałe przybliżenie szczegółów odległej przyrody, wszechstronny i pełen funkcji z 65-krotnym przybliżeniem oraz wbudowanym Wi-Fi. Aparat, który łączy dobrą zabawę i zaawansowaną regulację, pozwala fotografować rozległe krajobrazy.

  • Potężne 65-krotne przybliżenie odkrywa odległe szczegóły jak nigdy dotąd
  • Szybkość i elastyczność — gwarancja oczekiwanego ujęcia
  • Zaprojektowane z myślą o dużym przybliżeniu i wygodzie
  • Piękne, ostre zdjęcia i płynne filmy Full HD — za dnia lub nocą
  • Zdalne zdjęcia i łatwe udostępnianie przez Wi-Fi i NFC

  Odległe i panoramiczne zdjęcia
  Ogromny zakres atrakcyjnych zdjęć. Niewiarygodne 65-krotne przybliżenie i szeroki kąt 21 mm pozwalają fotografować wszystko — od przybliżeń odległej przyrody po rozległe krajobrazy.

  Śledzenie bez wysiłku
  Możesz w prosty sposób śledzić odległe obiekty przy dużym zbliżeniu. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby funkcja pomocy w zbliżaniu i kadrowaniu szybko poszerzyła fotografowany kadr — co ułatwi znalezienie obiektu — i ponownie przybliżyła obiekt, gdy zwolnisz przycisk. Ulepszony tryb automatyczny samoczynnie poszerzy kadr wtedy, gdy obiekt zacznie go opuszczać i pomoże w utrzymaniu obiektu we wstępnie ustawionym formacie.

  Wygodne, stabilne fotografowanie
  Produkt zaprojektowano z myślą o wygodzie użytkownika. Możesz cieszyć się bardziej stabilnymi ujęciami nawet przy pełnym zbliżeniu i bez wysiłku wykonywać zdjęcia przez długi czas dzięki udoskonalonemu ergonomicznemu uchwytowi. Wizjer elektroniczny zapewnia obsługę zbliżoną do tej znanej z lustrzanki i wyraźny obraz w bardzo jasnym otoczeniu. Silnik ultradźwiękowy (USM) zapewnia szybkie i ciche ostrzenie i przybliżanie.

  Doskonała jakość w każdym oświetleniu
  Zdjęcia wykonywane w dzień i w nocy będą dokładnie takie, jak je pamiętasz. System HS firmy Canon — połączenie procesora DIGIC 6 i matrycy CMOS o rozdzielczości 16,1 MP — zapewnia wyjątkową jakość obrazu i doskonałe efekty przy słabym oświetleniu. Umożliwia to łatwe uchwycenie prawdziwego nastroju chwili bez lampy błyskowej czy statywu.

  Ostre zdjęcia za każdym razem
  Dzięki inteligentnemu optycznemu stabilizatorowi obrazu nie musisz się martwić o drgania aparatu niweczące twój wysiłek. Aparat automatycznie dostosowuje się i zapewnia ostre, szczegółowe zdjęcia nawet wtedy, gdy wykonujesz je w pełnym przybliżeniu lub z ręki w warunkach słabego oświetlenia. Ponadto filmy będą wyjątkowo stabilne dzięki 5-osiowej stabilizacji obrazu Enhanced Dynamic IS.

  Chwytaj każdą chwilę
  Życie przemija. Nie trać ani jednej ważnej chwili i rejestruj zadziwiające ujęcia dzięki wysokiej szybkości reakcji i stabilnym, szybkim seriom zdjęć.

  Niesamowite obrazy w prosty sposób
  Tryb Smart Auto pozwala łatwo wykonywać fantastyczne zdjęcia i filmy. Funkcja hybrydowej automatyki pozwala tworzyć atrakcyjne filmowe podsumowanie zdjęć z całego dnia w jakości HD (720p).

  Realistyczne filmy na wyciągnięcie ręki
  Tworzenie zadziwiających filmów jest łatwe. Wystarczy jedno naciśniecie przycisku, by nagrywać płynne, realistyczne filmy Full HD 60 kl/s z wyraźnym i czystym dźwiękiem stereo dzięki cichej pracy funkcji regulacji i przybliżania. Można też podłączyć mikrofon zewnętrzny i ręcznie ustawić poziom dźwięku w aparacie, uzyskując wyższą elastyczność pracy.

  Pełna kontrola
  Odkryj twórcze umiejętności. Zdjęcia i filmy z pełną regulacją ekspozycji. Format RAW i system akcesoriów EOS otwierają świat nowych możliwości.

  Łączność Wi-Fi
  Korzystaj ze swobody, jaką daje łączność Wi-Fi. Możesz przesyłać obrazy i filmy do portali społecznościowych wprost z aparatu. Ponadto można przesłać je do smartfona lub tabletu za pomocą przycisku łączenia z urządzeniem przenośnym i funkcji NFC. Aplikacja Canon CameraWindow pozwala zdalnie sterować aparatem ze smartfona i wygodnie tworzyć kopie zapasowe z synchronizacją obrazu.

Klienci, którzy kupili produkt Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX60 HS kupili również:

Brak produktów

Producenci
Autoryzowany partner Manfrotto
Kontakt
dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

 
 

Telefon
32 2310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500 373 829
500 373 583
od 8:00 do 18:00

e-mail:

Kontakt z dcfoto.pl - GaduGadu 32200958
Opinie o sklepie
Polecane

Fotografia Ślubna - www.photo-markowski.net

Informacje dodatkowe