Canon

Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX600 IS Czarny

 • Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX600 IS Czarny
 • Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX600 IS Czarny
 • Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX600 IS Czarny
Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX600 IS Czarny 9340B001
produkt archiwalny
Producent: Canon
Kod producenta: 9340B001
Kod EAN:
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
12,00 PLN (przedpłata)
16,00 PLN (pobranie)
Cena: 619,00 PLN
Cena netto: 503,25 PLN
brak produktu - prosimy o tel.
 • Aparat PowerShot SX600 HS z mocnym, 18-krotnym zoomem w cienkiej obudowie, która mieści się w kieszeni, ma wszystkie funkcje, które są potrzebne do rejestrowania wysokiej jakości zdjęć i filmów, a łączność Wi-Fi pozwala łatwo udostępniać je w Internecie.

  • Dzięki bardzo szerokiemu kątowi wszyscy zmieszczą się w kadrze, a odległe obiekty można przybliżyć za pomocą 18-krotnego zoomu optycznego i 36-krotnego ZoomPlus
  • Aparat jest niewielki, smukły i poręczny, więc okazja do wykonania zdjęcia nigdy nie umknie
  • Rozwiązanie HS System 16 MP nadaje wspomnieniom zasłużoną jakość
  • Żadnych rozmytych zdjęć i filmów dzięki stabilizatorowi obrazu i inteligentnej stabilizacji obrazu
  • Wi-Fi i NFC zapewniają łatwą łączność ze smartfonami i udostępnianie w serwisach społecznościowych
  • Rejestrowanie wspaniałych filmów Full HD z zoomem optycznym, HDMI-CEC i przycisk nagrywania filmów
  • Tryb Smart Auto konfiguruje wszystkie ustawienia aparatu, więc wystarczy wycelować aparat i nacisnąć przycisk
  • Funkcja twórczych ujęć nadaje artystyczny charakter Twoim zdjęciom
  • Hybrydowa automatyka tworzy filmowe podsumowanie dnia

  Cechy charakterystyczne

  Bądź bliżej
  18-krotny zoom optyczny i 36-krotny ZoomPlus pozwalają być bliżej wydarzeń i uchwycić szczegóły nawet odległych obiektów w imponujący sposób. Ultraszerokokątny obiektyw 25 mm mieści więcej w kadrze i jest doskonały do fotografowania dużych grup i wspaniałych krajobrazów.

  Zdjęcia, które warto zachować
  Ponieważ piękne zdjęcia są tak samo cenne jak chwile, które na nich uwieczniono, rozwiązanie HS System ma zapewnić im zasłużoną jakość nawet w słabym oświetleniu. Zaawansowany procesor DIGIC 4+, podświetlana matryca CMOS 16 MP i rozwiązanie HS System tworzą wyraźne zdjęcia z zachowaniem szczegółów, kolorów i nastroju ujęcia.

  Ostre zdjęcia dzięki systemowi Intelligent IS
  Optyczny stabilizator obrazu jest kluczowy do rejestrowania ostrych zdjęć w słabym oświetleniu lub po pełnym przybliżeniu obrazu w obiektywie. Wyposażony w technologię inteligentnej stabilizacji obrazu firmy Canon aparat automatycznie wybiera optymalny tryb stabilizatora obrazu spośród 8 opcji, rejestrując wyraźne i szczegółowe zdjęcia i filmy.

  Pozostań stale w kontakcie
  Pokaż światu swoje najnowsze zdjęcia, używając Wi-Fi i funkcji NFC do podłączania aparatu do smartfona. Po nawiązaniu połączenia można używać smartfona do dodawania informacji GPS do zdjęć lub znaleźć się na zdjęciu dzięki funkcji zdalnego fotografowania. Wi-Fi pozwala także nawiązywać połączenia z drukarkami, komputerami i innymi zgodnymi urządzeniami, co umożliwia łatwe udostępnianie i tworzenie kopii zapasowych w Internecie.

  Tryb Smart Auto (32 ujęcia). Hybrydowa automatyka
  Wystarczy po prostu wycelować aparat i nacisnąć przycisk, aby wykonać zdjęcie lub nagrać film o wysokiej jakości w trybie Smart Auto, który określa ujęcie i wybiera optymalne ustawienia spośród 32 zmiennych (21 w przypadku filmu). Hybrydowa automatyka umożliwia fotografowanie w trybie Smart Auto i zapis 4-sekundowych klipów filmowych przed każdym zdjęciem — całość jest łączona w atrakcyjny film HD (720p).

  Wspaniałe filmy
  Doskonałe filmy w jakości Full HD (1080p) w formacie MP4. Inteligentna stabilizacja obrazu sprawia, że filmy są stabilniejsze nawet podczas chodzenia lub filmowania z wnętrza jadącego samochodu, co pozwala rejestrować naprawdę widowiskowe nagrania. Po powrocie do domu można używać połączenia HDMI-CEC do wyświetlania i sterowania odtwarzaniem filmów na zgodnym telewizorze HD.

  Twórcze ujęcie
  Tryb Twórcze auto sprawia, że łatwo stworzyć coś oryginalnego. Wystarczy zrobić zdjęcie, a aparat przeanalizuje ujęcie i automatycznie utworzy pięć artystycznych obrazów i doda niezmienione, pierwotne zdjęcie — dzięki temu można uwiecznić ten sam obiekt na kilka zaskakujących i artystycznych sposobów. Wystarczy wybrać kategorię filtra, aby utworzyć obrazy z wykorzystaniem wybranego zestawu filtrów twórczego ujęcia.

  Zobacz różnicę
  Duży ekran LCD PureColor II G o wysokiej jakości (461 tys. punktów), znakomitej czytelności i dużej wytrzymałości zapewnia bezproblemową obsługę menu, pozwala z łatwością kadrować i przeglądać zdjęcia, a ich udostępnianie to czysta przyjemność.

   

Klienci, którzy kupili produkt Aparat cyfrowy Canon PowerShot SX600 IS Czarny kupili również:

Brak produktów

Producenci
Autoryzowany partner Manfrotto
Kontakt
dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

 
 

Telefon
32 2310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500 373 829
500 373 583
od 8:00 do 18:00

e-mail:

Kontakt z dcfoto.pl - GaduGadu 32200958
Opinie o sklepie
Polecane

Fotografia Ślubna - www.photo-markowski.net

Informacje dodatkowe