Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii

Dron Dji Phantom 3 SE

DJI
Dron Dji Phantom 3 SE
realizacja w 1-2 dni
Producent: DJI
Kod EAN:
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
10,00 PLN (przedpłata)
16,00 PLN (pobranie)
Cena: 2 499,00 PLN
Cena netto: 2 031,71 PLN
 • DJI Phantom 3 SE to idealny dron dla początkujących, jak i doświadczonych operatorów. Phantom 3 SE cechuje intuicyjne sterowanie, a także doskonała jakość obrazu. Niesamowita kamera nagrywająca w rozdzielczości 4K sprawia, że nie można przejść obojętnie obok DJI Phantom 3 SE.

  Kamera 4K
  Phantom 3 SE wyposażony jest we wspaniałą kamerę 4K, która zapisuje nasze wideo z prędkością 30 klatek na sekundę. Dzięki matrycy 12MP oraz specjalnie zaprojektowanemu obiektywowi o polu widzenia 94° możesz liczyć na niesamowite ujęcia z powietrza.

  Ulepszony kontroler
  Nowa, udoskonalona transmisja wideo poprzez Wi-Fi pozwala latać na jeszcze większą odległość przy zachowaniu niesamowicie ostrego obrazu. Phantom 3 SE gwarantuje niezawodność sterowania oraz podgląd z kamery. Jedyne, co pozostaje operatorowi drona to poszukiwanie niesamowitych ujęć.

  Łatwy w użyciu
  Specjalnie zaprojektowany dron DJI Phantom 3 SE w połączeniu z dedykowaną aplikacją DJI GO sprawia, że fotografowanie oraz nagrywanie materiału wideo z powietrze jest dziecinnie proste. Inteligentne tryby lotu takie, jak: Lock Course oraz Point of Interest zapewnią użytkownikom ujęcia na poziomie największych kinowych produkcji.

  Czujniki wizyjne
  Phantom 3 SE został wyposażony w czujniki pozycjonowania wizyjnego*, które zapewniają precyzyjny i bezpieczny lot nawet przy utracie sygnału GPS. Dzięki czujnikom ultradźwiękowym i wizyjnym otrzymujemy informacje o prędkości i wysokości z jaką się poruszamy, co zapewnia nam bezpieczny lot.

  * pozycjonowanie wizyjne działa wtedy, gdy lot odbywa się minimum 3 metry od powierzchni, nad którą wykonywany jest lot.

  Długi czas lotu
  Zaawansowane technologie wykorzystane do stworzenia inteligentnego akumulatora zapewnią 25 minutowy* czas lotu, dodatkowo ochronę przed przeładowaniem oraz nadmiernym rozładowaniem akumulatora.

  * maksymalny czas lotu oparty jest na idealnych warunkach lotu i może różnić się od otoczenia, w którym będzie wykorzystywany.

Klienci, którzy kupili produkt Dron Dji Phantom 3 SE kupili również:

Brak produktów

Producenci
Autoryzowany partner Manfrotto
Kontakt
 
dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska
 
Telefon
32 2310051
od 9:30 do 18:00
Telefon kom:
500 373 829
500 373 583
od 8:00 do 18:00
e-mail:
Opinie o sklepieInformacje dodatkowe