Gimbal Feiyu-Tech G360 do ujęć panoramicznych

 • Gimbal Feiyu-Tech G360 do ujęć panoramicznych
 • Gimbal Feiyu-Tech G360 do ujęć panoramicznych
 • Gimbal Feiyu-Tech G360 do ujęć panoramicznych
Gimbal Feiyu-Tech G360 do ujęć panoramicznych
realizacja w 1-2 dni
Producent: Feiyu-Tech
Kod EAN:
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
10,00 PLN (przedpłata)
16,00 PLN (pobranie)
Cena: 999,00 PLN
Cena netto: 812,20 PLN
 • Feiyu-Tech G360 to gimbal z rewolucyjna konstrukcją, pozwalającą zamontować na nim szereg różnych kamer sportowych i panoramicznych. System odważników pozwala niezwykle precyzyjne wyważyć urządzenia, które zostaną zainstalowane na gimbalu.

  Odpowiedni również dla smartfonów
  Dzięki modularnej konstrukcji, urządzenie po przymocowaniu specjalnego adaptera z łatwością obsłuży wszystkie najpopularniejsze smartfony. Już teraz możesz wykonywać niezwykle stabilne zdjęcia panoramiczne na swoim iPhonie lub Samsungu.

  Dynamiczna panorama
  Z gimbalem G360 możliwe jest wykonywanie dynamicznych ujęć panoramicznych np. podczas zawodów sportowych. Urządzenie eliminuje wszelkie drgania, dzięki czemu zdjęcie panoramiczne jest płynne, stabilne i jednolite. Aplikacja Feiyu ON jeszcze bardziej zwiększa możliwości gimbala poprzez jego zdalną kontrolę.

  Aplikacja Feiyu ON
  Feiyu ON to ulepszona wersja aplikacji do gimbali Feiyu-Tech na urządzenia mobilne iOS i Android. Za pomocą aplikacji możesz zdalnie sterować gimbalem, ustawiać parametry i aktualizować oprogramowanie gimbala. Ustaw kąt obrotu w osi pan i zmieniaj tryby pracy. Tryb panoramiczny posiada również obrót czasowy, co bardoz ułatwia wykonanie filmów poklatkowych.

  Precyzyjne silniki bezszczotkowe
  G360 korzysta z precyzyjnych silników bezszczotkowych, dzięki czemu może dokładnie obracać się w osiach pan, tilt i roll. Silniki są wspomagane przez zaawansowane czujniki kierunku. Czułość i dokładność sprawia, że każde twoje panoramiczne video będzie płynne i stabilne.

  Pewność mocowania
  Gimbal posiada płytkę na ramieniu przeciwwagi zapewniającą stabilność kamery. Płytka jest bardzo prosta w montażu i demontażu, co pozwala na szybką wymianę kamery. Element posiada również przycisk blokady, który trzeba użyć, aby wyciągnąć kamerę, dzięki czemu urządzenie jest bezpiecznie osadzone na gimbalu. Wyważanie urządzenia na przeciwwadze jest niezwykle proste i łatwo można je zapisać, dzięki specjalnej konstrukcji.

  Jeden przycisk do panoramy
  Gimbal posiada rozszerzony interfejs zaprojektowany do nagrywania panoramicznego. Joystick może precyzyjnie korygować pozycję gimbala w osi pan, a pojedynczy przycisk umożliwia zmianę trybu pracy. G360 jest wyposażony również w dedykowany przycisk panoramy, który wystarczy nacisnąć raz, aby urządzenie zaczęło obracać się poziomo w osi pan. Płynne filmy panoramiczne są teraz możliwe nawet przy użyciu kamer sportowych i smartfonów.

  Możliwości rozszerzania
  G360 posiada standardowy otwór montażowy 1/4", co pozwala na nieograniczone rozszerzanie akcesoriami. Skorzystaj ze statywu, przymocuj mikrofon lub światło LED, aby zwiększyć jakość nagrywania. Możesz również przymocować telefon do gimbala za pomocą klamry, aby mieć dostęp do obrazu z kamery na żywo.

  Specyfikacja:

  • Waga: 360 g (bez akumulatora)
  • Zakres obrotu w osi tilt: 360°
  • Zakres obrotu w osi roll: 100°
  • Zakres obrotu w osi pan: 360°
  • Kompatybilność: iSamsung Gear 360, Xiaomi MiJia, Kodak Pixpro SP360/SP360 4K, Ricoh Theta SC, Sony FDR-X3000, GoPro Hero 3, 3+, 4,5, Nikon KeyMission i wiele innych
  • Czas pracy: 6 godzin
  • Odważniki: 20g, 30g, 40g, 100g
Klienci, którzy kupili produkt Gimbal Feiyu-Tech G360 do ujęć panoramicznych kupili również:

Brak produktów

Producenci
Autoryzowany partner Manfrotto
Kontakt
dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

 
 

Telefon
32 2310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500 373 829
500 373 583
od 8:00 do 18:00

e-mail:

Kontakt z dcfoto.pl - GaduGadu 32200958
Opinie o sklepie
Polecane

Fotografia Ślubna - www.photo-markowski.net

Informacje dodatkowe