Gimbal ręczny Feiyu-Tech Summon+ z kamerą 4K

 • Gimbal ręczny Feiyu-Tech Summon+ z kamerą 4K
 • Gimbal ręczny Feiyu-Tech Summon+ z kamerą 4K
 • Gimbal ręczny Feiyu-Tech Summon+ z kamerą 4K
Gimbal ręczny Feiyu-Tech Summon+ z kamerą 4K
realizacja w 1-2 dni
Producent: Feiyu-Tech
Kod EAN:
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
10,00 PLN (przedpłata)
16,00 PLN (pobranie)
Cena: 1 299,00 PLN
Cena netto: 1 056,10 PLN
 • Summon+ od firmy Feiyu-Tech to najnowsza wersja gimbala z zainstalowaną kamerą 4K, dzięki któremu możemy cieszyć się niezwykle stabilnymi ujęciami we wspaniałej jakości. W nowej wersji zastosowano ulepszoną matrycę z 7-elementowym obiektywem i kątem widzenia 95°. Urządzenie wykonuje wspaniałe zdjęcia o wielkości 16 MP i płynne video 4K z szybkością 25 fps.

  Wysoka jakość wykonania
  Summon+ zaprojektowany został z komponentów najwyższej jakości. Metalowa obudowa i przemyślana strukturalna konstrukcja zapewniają wygodne i bezproblemowe użytkowanie przed długi czas. Ponadto rękojeść pokryta została antypoślizgową, przyjemną w dotyku powłoką, dzięki czemu Summon+ użytkuje się nie tylko wyjątkowo bezpiecznie, ale i przyjemnie. Ponadto akumulator o pojemności aż 3000 mAh pozwala na ciągłą pracę przez aż 180 min (1080p / 60 kl/s).

  Doskonały dźwięk
  Summon+ posiada teraz dwa mikrofony, które zapewniają dynamiczny i klarowny dźwięk towarzyszący nagraniu. Mikrofony zostały precyzyjnie rozmieszczone, aby zminimalizować szumy i gwarantować, że dźwięk będzie brzmiał dokładnie tak, jak tego chcesz.

  Pomysłowa konstrukcja
  Charakterystyczny design w połączeniu z wygodnie umieszczonym ekranem LCD 2" pozwala na wygodną pracę w ruchu. Obraz na ekranie widoczny jest pod każdym kątem. Ponadto wbudowany ekran eliminuje konieczność używania dodatkowych urządzeń do podglądu. Dzięki zintegrowanemu ze stabilizatorem  ekranowi zawsze widać dokładnie to, co jest rejestrowane. Dodatkowo Summon wyposażony został w diodę LED, którą można ustawić w tryb automatyczny. Dioda LED włącza się, gdy czujnik wykryje niski poziom natężenia światła, aby uzyskane nagranie było jak najlepszej jakości.

  Łatwa obsługa
  Summon to wyjątkowo prosty w obsłudze stabilizator - dzięki intuicyjnemu menu oraz osobnemu przyciskowi nagrywania rozpoczęcie pracy jest dziecinnie proste. Dodatkowo Summon wyposażony został w wygodny joystick, dzięki któremu można wygodnie sterować kamerą oraz poruszać się po menu. Z kolei ładowanie poprzez port micro USB pozwala na naładowanie urządzenia praktycznie w dowolnym miejscu (także z powerbanka).

  Tryby pracy
  Summon+ oprócz tradycyjnego trybu pracy, posiada także wyjątkowo stabilny tryb slow motion oraz tryb timelapse. Tryb timelapse wyposażony został także w funkcję autorotacji w 360 stopniach. Kolejny z trybów to tryb panoramy, dzięki któremu po naciśnięciu jednego przycisku Summon+ automatycznie wykona materiał panoramiczny w 360 stopniach.

  Ustawianie prędkość ruchu gimbala
  Nowością w Summon+ jest możliwość precyzyjnego dostosowania prędkości trybu follow, a także ustawienie tzw. martwej strefy na wyświetlaczu bądź w menu aplikacji. Poprzez ustawienie martwej strefy (dead zone) zabezpieczy się gimbal przed przypadkowymi ruchami. Wyższa prędkość follow umożliwia ostre nagrywanie przy nagłych i szybkich ruchach gimbala, a niższa pozwala na płynne i delikatne ruchy.

  Dedykowana aplikacja z szybszym WiFi
  Summon+ może pracować niezależnie, ale także w połączeniu ze smartfonem lub tabletem dzięki dedykowanej aplikacji (dostępna w App Store oraz Google Play). Dzięki aplikacji użytkownik ma dostęp do dodatkowej funkcjonalności oraz natychmiastowego dzielenia się swoimi materiałami na popularnych serwisach społecznościowych. Sygnał WiFi w nowej wersji gimbala został znacznie usprawniony, co pozwala na komunikację z urządzeniami w czasie rzeczywistym bez opóźnień przesyłu.

  Uniwersalny i użyteczny
  Dzięki zastosowaniu dwóch standardowych otworów 1/4 cala na środku i na dole rączki, Summon+ może zostać zamontowany na różnego rodzaju uchwyty oraz statywy. Zapewnia to jeszcze większą użyteczność i funkcjonalność. 

Klienci, którzy kupili produkt Gimbal ręczny Feiyu-Tech Summon+ z kamerą 4K kupili również:

Brak produktów

Producenci
Autoryzowany partner Manfrotto
Kontakt
dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

 
 

Telefon
32 2310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500 373 829
500 373 583
od 8:00 do 18:00

e-mail:

Kontakt z dcfoto.pl - GaduGadu 32200958
Opinie o sklepie
Polecane

Fotografia Ślubna - www.photo-markowski.net

Informacje dodatkowe