Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
HARMAN by Hahnemühle

Oferta produktów HARMAN by Hahnemühle

Hahnemühle i HARMAN, dwie firmy znane z doświadczenia i perfekcji, połączyły swoje siły, by stworzyć rodzinę siedmiu podłoży dla wyrafinowanego artystycznego druku atramentowego.

Nazwa HARMAN pochodzi od Alfreda Harmana, założyciela firmy ILFORD. Jako wiodący producent czarno-białych papierów fotograficznych ILFORD jest dobrze znany na całym świecie, szczególnie fanom klasycznych papierów barytowych. HARMAN Technology Ltd przejęło w 2005 roku produkcję tradycyjnych czarno-białych papierów fotograficznych ILFORD. Od tej pory, rozwój nowych warstw do druku atramentowego umożliwił stworzenie przez HARMAN najlepszych mediów do druku atramentowego o wyglądzie i wrażeniu tradycyjnych papierów światłoczułych.

Hahnemühle to tradycja, jakość i doświadczenie na polu produkcji papierów. Już w 1998 roku, firma wypuściła pierwsze prawdziwie artystyczne papiery do druku atramentowego. Dziś, Hahnemühle utrzymuje swoją wiodącą pozycję na rynku papierów artystycznych. Podłoża wytwarzane przez producenta, posiadającego ponad 400 letnie doświadczenie, mają muzealną jakość i zaspokajają najwyższe wymagania pod względem estetyki i trwałości.

HARMAN Professional Inkjet wytwarzane przez Hahnemühle łączy doświadczenie obu firm i owocuje bezkompromisową jakością druku. Linię tworzy sześć papierów artystycznych i jedno płótno. Do wyboru są:

  • wykończenia matowe lub błyszczące
  • powierzchnie gładkie lub strukturalne
  • podłoża o odcieniu bieli lub ciepłej bieli

Artysta fotograf w każdym wydruku może podkreślić indywidualny charakter zdjęcia, tak, by osiągnąć zamierzony rezultat wizualny i pożądane wrażenie nawet u najbardziej wymagających odbiorców.

Wszystkie papiery HARMAN by Hahnemühle posiadają bezpłatne profile ICC do większości drukarek fotograficznych, które mogą znacząco wpłynąć na poprawę jakości drukowanych zdjęć. Profile wraz z instrukcją ich użycia można pobrać ze strony producenta.

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe