Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Lampa LED Manfrotto CROMA 2

Manfrotto
Lampa LED Manfrotto CROMA 2 MLCROMA2
Lampa LED Manfrotto CROMA 2
Lampa LED Manfrotto CROMA 2
Lampa LED Manfrotto CROMA 2
Lampa LED Manfrotto CROMA 2
zapytaj o dostępność
Producent: Manfrotto
Kod producenta: MLCROMA2
Kod EAN: 8024221646078
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
6,00 PLN (przedpłata)
8,00 PLN (pobranie)
Cena: 1 199,00 PLN
Cena netto: 974,80 PLN
Brak produktu - prosimy o tel.

 • Manfrotto CROMA 2 to przedstawiciel nowej generacji kompaktowych lamp LED do profesjonalnych zastosowań w realizacji wideo i fotografii. CROMA2 jest wykonana w najnowszej dostępnej technologi montażu powierzchniowego diod LED (SMT – Surface Mount Technology) i wraz z dedykowanymi soczewkami gwarantuje znakomitą efektywność optyczną i perfekcyjne odwzorowanie barw. Lampa została umieszczona w kompaktowej i stylowej obudowie.

  Lampy LED serii Spectra dostępne są w różnych wielkościach i oferują różną moc lampy zależną od specyfikacji, aby spełnić różne wymagania profesjonalistów i entuzjastów realizacji wideo i fotografii. Temperatura barwowa lampy CROMA2 może być regulowana w zakresie od 3100K do 5600K, co czyni to urządzenie bardzo uniwersalnym panelem LED, który można dopasować do oświetlenia otoczenia wybranej lokalizacji. Zestaw zawiera również żelowy dyfuzor, pozwalający na rozproszenie światła.

  Każdy panel LED może być zasilany 6 standardowymi bateriami AA lub zasilaczem sieciowym. Lampy mogą być również zasilane akumulatorami litowo-jonowymi L-Type za pośrednictwem załączonego w zestawach MICROPRO2 i CROMA2 adaptera (w przypadku lamp SPECTRA2 adapter jest dostępny opcjonalnie). Kompaktowe lampy o dużej mocy mogą być zamontowane na aparacie (z użyciem załączonej głowicy kulowej) lub użytkowane niezależnie.

  Najważniejsze cechy i zalety:

  • Nowa generacja lamp wykonanych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii LED – technologii montażu powierzchniowego, pozwola na uzyskanie korzystnego stosunku wielkości do mocy lampy. Zmniejszenie rozmiarów urządzenia daje komfort użytkowania przy zachowaniu bardzo dużej mocy lampy wraz z niskim zużyciem energii, co powoduje dłuższy czas pracy na akumulatorach.
  • Lampy charakteryzują się znakomitym odwzorowaniem barw (>93 CRI), a wysoka efektywność optyczna zapewnia finalnym zdjęciom rzeczywiste i żywe kolory.
  • Każde urządzenie oferuje precyzyjną kontrolę regulacji światła w zakresie od 1% do 100% bez efektu migotania.
  • Główne korzyści użytkowania lamp LED to wysoka efektywność, brak promieniowania cieplnego na fotografowany obiekt, brak promieniowania UV, odporność mechaniczna i długa żywotność. 

  Akcesoria:

  • Filtry żelowe
   Zestaw filtrów żelowych zawiera filtr rozpraszający, filtr konwersyjny CTO i 1/4 CTO dla lamp SPECTRA2 i MICROPRO2, a dla lampy CROMA2 tylko filtr rozpraszający, z uwagi na możliwość regulowania temperatury barwowej z pozycji ustawień urządzenia.
  • Głowica kulowa ze stopką
   Głowica kulowa umożliwia 360° ruch panoramiczny oraz ruch 90° pion-poziom. Wyposażona w adapter 1/4” i stopkę mocowania u dołu głowicy. Głowica kulowa wchodzi w skład wszystkich zestawów lamp.
  • Zasilacz sieciowy
   Zasilacz wyposażony jest w adaptery do zasilania sieciowego z różnymi końcówkami. Wchodzi w skład zestawu z lamp MICROPRO2 i CROMA2. Dostępny jest opcjonalne w przypadku lampy SPECTRA2.
  • Adapter do akumulatorów jonowo-litowych L-Type
   W przypadku lamp MICROPRO2 i CROMA2 adapter L-Type załączony jest do zestawu, dostępny opcjonalnie dla lampy SPECTRA2. Adapter jest znakomitym rozwiązaniem w sytuacji, kiedy wymagana jest długotrwała praca lampy przy zasilaniu akumulatorowym.

  Specyfikacja lampy:

  • Siła światła w odległości 1m: 940 lux
  • Waga 300 g
  • Typ akumulatorów: Li-ion L-Type
  • Temperatura barwowa: 3100K-5600K
  • Współczynnik odwzorowania barw CRI (Colour Rendition Index) >93
  • Możliwość ustawienia jasności świecenia w zakresie 1-100% bez efektu migotania
  • Mocowanie za pomocą głowicy kulowej
Klienci, którzy kupili produkt Lampa LED Manfrotto CROMA 2 kupili również:
Akumulatorki Panasonic ENELOOP R6/AA 1900mAh 8szt
Dostępność: realizacja w 1-2 dni
Cena: 89,00 PLN

Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe