Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Statyw fotograficzny Manfrotto MK190GOA4-3WX z głowicą MHXPRO-3W

Manfrotto
Statyw fotograficzny Manfrotto MK190GOA4-3WX z głowicą MHXPRO-3W
zapytaj o dostępność
Producent: Manfrotto
Kod producenta: MK190GOA4-3WX
Kod EAN: 8024221673487
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
12,00 PLN (przedpłata)
16,00 PLN (pobranie)
Cena: 1 185,00 PLN
Cena netto: 963,41 PLN
Brak produktu - prosimy o tel.
 • Zestaw MK190GOA4-3WX zawiera nowy statyw Manfrotto MT190GOA4 190 GO! Alu Twist oraz głowicę 3D ze składanymi rączkami Manfrotto MHXPRO-3W. Statyw Manfrotto Manfrotto 190GOA4 z głowicą trzykierunkową XPRO jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalnych fotografów, którzy poszukują precyzji, maksymalnej wydajności i lekkości połączonych z klasycznym wyglądem dla swoich najbardziej wymagających projektów.

  Ten profesjonalny aluminiowy statyw to najlżejsze i najbardziej kompaktowe rozwiązanie z serii 190, dzięki czemu praca z nim jest wyjątkowo wygodna. Statyw został wyposażony w zaciski M-lock, zaprojektowane dla fotografów oczekujących od statywu możliwości szybkiego rozstawienia i zablokowania, dzięki czemu pozostawia użytkownikowi swobodę koncentracji na kompozycji zdjęcia, które chce właśnie uchwycić. Zaciski M-lock pozwalają na blokowanie i odblokowanie poszczególnych sekcji nóg za pomocą jednego obrotu dłonią o 90° (1/4 pełnego obrotu wokół osi nogi). Oprócz natychmiastowej konfiguracji ergonomiczne zaciski M-lock zapewniają precyzję i wysoką stabilność, nawet przy dużych obciążeniach. Co więcej, mechanizm ten nie posiada odstających elementów, dzięki czemu statyw 190go! M można swobodnie wsunąć do torby na statyw lub kieszeni plecaka.

  W tym zestawie statyw został wyposażony w głowicę trzykierunkową Manfrotto XPRO 3W MHXPRO-3W. Ta głowica zapewnia stabilność i bezpieczeństwo aparatu nawet przy ciężkich urządzeniach. Każda z osi głowicy jest sterowana niezależnie, co wpływa korzystnie na precyzję kadrowania. Dodatkowo 2 osie pochyłu mają możliwość regulacji oporu ruchu pozwalając na wygodną pracę i dopasowanie głowicy do posiadanego sprzętu. Dla większej mobilności, głowicę wyposażono w składane uchwyty, dzięki którym cały zestaw zajmuje jeszcze mniej miejsca.

  Statyw posiada również wbudowany mechanizm przestawiania centralnej kolumny o 90°, który pozostaje bezpiecznie schowany, dopóki nie będzie potrzebny. Kiedy jednak potrzebne będzie ustawienie kolumny w poziomie, wystarczy odblokować kolumnę, a następnie jednym palcem wysunąć ją do góry i swobodnie pochylić do pozycji poziomej. W połączeniu z czterema kątami rozstawu nóg mechanizm ten umożliwia fotografowanie z bardzo niskich pozycji, bardzo pożądanych szczególnie przy makrofotografii oraz zapewnia bardzo wysoką stabilność umieszczonego na statywie sprzętu.

  Nowy 190go! M zawdzięcza swój profesjonalny status również aluminiowym sekcjom o profilu litery D, który doskonale sprawdził się w topowych seriach 190XPRO i 055XPRO. Profil ten poprawia stabilność statywu dzięki zwiększeniu sztywności skrętnej oraz uniemożliwia obracanie się poszczególnych sekcji nóg względem siebie.

  190go! M, podobnie jak cała seria 190, posiada możliwość regulacji kątów rozstawu nóg w 4 pozycjach, niezależnie dla każdej z nóg. Ta funkcjonalność pozwala fotografom łatwo i intuicyjnie zmienić perspektywę fotografowania i dopasować statyw do nierówności terenu. Tak jak w przypadku statywów profesjonalnych serii 190, statywy wyposażono w gniazdo Easy Link do mocowania akcesoriów, dzięki czemu można zmienić statyw 190go! M w mobilne studio. Gniazdo to pozwala na zamocowanie dodatkowych akcesoriów takich jak lampy LED, blendy, zewnętrzny mikrofon oraz wielu innych, zapewniając maksymalną swobodę twórczą i umożliwiając wykonywanie zdjęć, które można było wcześniej osiągnąć tylko przy użyciu wielu podstaw lub poprzez zastosowanie wielu dodatkowych akcesoriów.

  190go! M doskonale odzwierciedla założenia Manfrotto widoczne w programie "Made in Italy", który łączy wiodące światowe wzornictwo, najnowocześniejszą technologię, innowacje i solidną jakość, dając użytkownikom to, co najlepsze w świecie statywów.

  Cechy charakterystyczne:

  • Lekki i łatwy w obsłudze statyw z głowicą trzykierunkową MHXPRO-3W
  • Skuteczne i szybkie zaciski M-lock
  • Kolumna centralna przestawiana o 90°
  • Gniazdo Easy Link do mocowania dodatkowych akcesoriów
  • Wykonany we Włoszech w najwyższych standardach jakości

  Specyfikacja zestawu statywu z głowicą:

    materiał aluminium
  długość złożonego statywu 59 cm
  maksymalna wysokość 166.5 cm
  maksymalna wysokość (z opuszczoną kolumną centralną) 141.0 cm
  minimalna wysokość 9.0 cm
  maksymalny udźwig 6 kg
  waga 2,6 kg
  kolor czarny
    kolumna centralna rapid
    przekrój kolumny centralnej trójścienny
    średnica kolumny centralnej 25mm
    średnica platformy 60mm
    mocowanie głowicy śruba z gwintem 3/8''
  liczba sekcji nóg 4
    średnice sekcji nóg 14,7 . 18,2 . 21,7 . 25,3mm
    kąty nóg 25° . 46° . 66° . 88°
    przekrój nóg o profilu litery D
    blokady sekcji nóg typu twist (M-lock)
    polecane wózki 127. 127VS

   

  Głowica 3D ze składanymi rączkami Manfrotto MHXPRO-3W

  MHXPRO-3W to obecnie najbardziej kompaktowa, precyzyjna i niezawodna 3-kierunkowa głowica fotograficzne Manfrotto.

  Kompaktowy rozmiar sprawia, że ​​zamknięta głowica X-PRO jest wyjątkowo łatwa do spakowania i przenoszenia. Wysuwane rączki mogą być przedłużone gdy są potrzebne. Ze schowanymi i złożonymi do transportu rączkami głowica ma wymiary zaledwie 13cm x 13.5cm x 13.5cm (5.1" x 5.3" x 5.3"). Kontrola oporu na osiach obrotu głowicy X-PRO pomaga zrównoważyć ciężar sprzętu fotograficznego, tak aby móc dokonywać drobnych korekt ustawienia przy otwartych blokadach, a zablokować głowicę dopiero wówczas, gdy wszystko jest gotowe i ustawione. Dzięki trzem poziomicom, w które jest wyposażona głowica X-PRO, kompozycja może być precyzyjnie wyrównana w aparacie, zmniejszając ilość koniecznej pracy postprodukcyjnej. Masywnie zbudowana głowica posiada wytrzymały aluminiowy korpus o wysokiej niezawodności i trwałości, dzieki czemu ma udźwig do 8 kg (17,6 funtów), ale waży zaledwie 1 kg (2,2 funta).  

  Głowica 3-kierunkowa X-PRO jest wykonana we Włoszech przez Manfrotto.

  Cechy charakterystyczne:

  • Chowane dźwignie zapewniają niewielkie wymiary i łatwy transport
  • Kontrola oporu zapewnia dokładniejsze kadrowanie i fotografowanie
  • Trzy poziomice do dokładnego kadrowania we wszystkich osiach
  • Udźwig do 8 kg przy wadze własnej zaledwie 1 kg
  • Mocny, lekki i trwały korpus z aluminium

  Specyfikacja głowicy:

    mocowanie do statywu gniazdo żeńskie 3/8"
    mocowanie aparatu lub kamery śruba z gwintem 1/4"
    ilość poziomic 3
  kolor czarny
  pochylenie w zakresie -30° / +90°
  przechył na boki w zakresie -30° / +90°
  obrót w poziomie 360 °
    średnica podstawy 60 mm
  maksymalny udźwig 8 kg
    materiał aluminium
  typ płytki 200PL ze śrubą z gwintem 1/4"
  szybkozłączka TAK
    dodatkowa blokada TAK
  waga 1 kg
  wysokość robocza 13 cm
Klienci, którzy kupili produkt Statyw fotograficzny Manfrotto MK190GOA4-3WX z głowicą MHXPRO-3W kupili również:

Brak produktów

Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe