Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Statyw fotograficzny Manfrotto MKBFRTA4B-BHM Befree 2n1 Twist

Manfrotto
Statyw fotograficzny Manfrotto MKBFRTA4B-BHM Befree 2n1 Twist
Statyw fotograficzny Manfrotto MKBFRTA4B-BHM Befree 2n1 Twist
Statyw fotograficzny Manfrotto MKBFRTA4B-BHM Befree 2n1 Twist
Statyw fotograficzny Manfrotto MKBFRTA4B-BHM Befree 2n1 Twist
Statyw fotograficzny Manfrotto MKBFRTA4B-BHM Befree 2n1 Twist
Statyw fotograficzny Manfrotto MKBFRTA4B-BHM Befree 2n1 Twist
Statyw fotograficzny Manfrotto MKBFRTA4B-BHM Befree 2n1 Twist
zapytaj o dostępność
Producent: Manfrotto
Kod producenta: MKBFRTA4B-BHM
Kod EAN: 8024221680539
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
12,00 PLN (przedpłata)
16,00 PLN (pobranie)
Cena: 869,00 PLN
Cena netto: 706,50 PLN
Brak produktu - prosimy o tel.
 • Aluminiowy statyw podróżny Manfrotto Befree 2n1 z blokadami M-lock (typu twist) oraz głowicą kulową 494-BH to idealne rozwiązanie dla zaawansowanych fotografów hobbystów, którzy oczekują wszechstronności i maksymalnej wydajności w jednym prostym rozwiązaniu, idealnym do podróży. Jego charakterystyczną cechą jest możliwość przekształcenia go w monopod.

  Statyw Befree 2n1 posiada zintegrowany, pełnowymiarowy aluminiowy monopod, który można łatwo zmontować w kilku krokach. Wystarczy odblokować specjalny mechanizm na nodze statywu oraz wyciągnąć kolumnę statywu, a następnie połączyć ze sobą nogę i kolumnę za pomocą specjalnej zaślepki przykręconej pod kolumną. Monopod może z łatwością stanowić podstawę dla sprzętu o wadze do 5kg. 

  Ergonomiczna konstrukcja statywu Manfrotto Befree Advanced 2n1 sprawia, że jego obsługa jest intuicyjna i szybka, umożliwiając nawet najbardziej wymagającym fotografom szybkie i łatwe ustawienie sprzętu, tak, aby mogli całkowicie skupić się na uchwyceniu pożądanego kadru. Befree Advanced 2n1 wyposażony jest w nowe jarzmo, opracowane w celu zapewnienia optymalnej stabilności na wszystkich typach terenu, w tym najbardziej nierównych, zawsze utrzymując aparat stabilnie i w gotowości do fotografowania ostrych zdjęć.

  W modelu tym zastosowano nowy system blokowania poszczególnych sekcji nóg, zwany M-lock. Jest to nowa blokada typu twist opracowana przez Manfrotto, aby w pełni zaspokoić oczekiwania użytkowników szukających szybkiego, łatwego w użyciu i kompaktowego rozwiązania. Oprócz natychmiastowej konfiguracji ergonomiczne zaciski M-lock zapewniają precyzję i wysoką stabilność, nawet przy dużych obciążeniach. Co więcej, mechanizm ten nie posiada odstających elementów, dzięki czemu statyw Befree Advanced Twist można swobodnie wsunąć do torby na statyw lub kieszeni plecaka.

  Nogi statywu Befree Advanced 2n1 można łatwo ustawić w trzech niezależnych pozycjach kąta nachylenia, co gwarantuje pełną wszechstronność dla wszystkich twórczych pomysłów, które mogą pojawić się podczas fotografowania w plenerze. Ergonomiczny przełącznik kąta nachylenia nóg jest przeznaczony do stosowania zarówno przez fotografów prawo- jak i leworęcznych, umożliwiając intuicyjną zmianę perspektywy fotografowania i dopasowanie  odpowiedniej wysokość statywu bez odrywania uwagi od fotografowanego ujęcia, które chcą uchwycić.

  Jarzmo statywu, podobnie jak w profesjonalnych seriach 190 i 055 firmy Manfrotto, zostało wyposażone w gniazdo akcesoriów Easy Link. Ta funkcja pozwala fotografom zwiększać ich kreatywność poprzez dodawanie akcesoriów, które sprawią, że wykonane zdjęcia będą wyjątkowe i niezapomniane. Fotografowie, którzy uwielbiają stosować dodatkowe źródła światła lub reflektory, mogą teraz robić niesamowite zdjęcia plenerowe, które wcześniej można było uzyskać tylko przy zastosowaniu ciężkich statywów z akcesoriami.

  Statyw jest wyposażony w aluminiową głowicę kulową Manfrotto MH494-BH. Niewielką, jednakże mocną i intuicyjną i zapewniającą szybki i precyzyjny ruch aparatu. MH494-BH posiada trzy niezależne elementy sterujące: główne pokrętło do blokowania kuli ze zintegrowanym pokrętłem regulacji oporu, które dostosowuje opór kuli tak, aby ciężar urządzenia zawsze był idealnie wyważony oraz niezależne pokrętło blokady ruchu panoramicznego, co umożliwia łatwiejsze tworzenie zdjęć krajobrazowych.

  Głowica 494-BH posiada unikalną, aluminiową płytkę 200PL-PRO, która jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi systemami mocowań: Manfrotto RC2 i Arca-swiss. Dzięki niej, aparat można mocować niemal na wszystkich głowicach Manfrotto i innych, wyposażonych w mocowania typu Arca - szybko, bez wysiłku i bez konieczności montażu czy demontażu dodatkowych elementów.

  Befree 2n1 to najlepszy statyw podróżny dla fotografów - pasjonatów, którzy potrzebują rozwiązania typu wszystko-w-jednym, idealnego do podróży. Ten lekki statyw podróżny jest optymalnym połączeniem przenośności, solidności, łatwości ustawiania i obsługi, a dzięki odpinanej nodze pozwala każdemu fotografowi wybrać odpowiednią podstawę dla sprzętu, minimalizując wagę i rozmiar. Jest skonstruowany dla ułatwienia fotografom wyrażania swojego talentu za pomocą aparatu z użyciem profesjonalnego sprzętu.

  Cechy charakterystyczne:

  • Statyw podróżny Befree Advanced z wbudowanym pełnowymiarowym monopodem
  • Nowy system blokad M-lock umożliwia szybkie i bezpieczne działanie
  • Centralna głowica kulowa z trzema niezależnymi, ergonomicznymi elementami sterującymi
  • Przełącznik boczny zapewnia szybką konfigurację
  • Unikalna wzornictwo, 100% Made in Italy

  Specyfikacja statywu:

    materiał aluminium
  długość złożonego statywu 40 cm
  maksymalna wysokość 150.0 cm
  maksymalna wysokość (z opuszczoną kolumną centralną) 127.0 cm
  minimalna wysokość 40.0 cm
  maksymalny udźwig 8 kg
  waga 1.56 kg
  kolor czarny matowy
    kolumna centralna rapid
    przekrój kolumny centralnej trójścienny
    średnica kolumny centralnej 22mm
    średnica górnej platformy statywu 40 mm
    mocowanie głowicy śruba z gwintem 3,/8"
  liczba sekcji nóg 4
    średnica nóg 22.5 . 19 . 15.5 . 12 mm
    kąty nóg 22° . 54° . 89°
    przekrój nóg okrągły
    blokady sekcji nóg zaciski M-lock

  Specyfikacja głowicy:

    mocowanie do statywu 3/8"
    mocowanie kamery śruba z gwintem 1/4"
  kolor czarny
  pochylenie -90° / +40°
  przechylenie na boki -90° / +40°
  obrót w poziomie 360°
    średnica kuli 32mm
    średnica podstawy 40mm
  maksymalny udźwig 8kg
    materiał aluminum
  typ płytki 200PL-PRO
  szybkozłączka tak
  waga 330g
  wysokość robocza 10cm

   

Klienci, którzy kupili produkt Statyw fotograficzny Manfrotto MKBFRTA4B-BHM Befree 2n1 Twist kupili również:

Brak produktów

Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe