Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Artykuły » Pomoc » Bezpieczne zakupy

Bezpieczne zakupy w sklepie dcfoto.pl

Każdy z klientów oczekuje, aby dokonywanie zakupów w sklepach było jak najwygodniejsze, ale przed wszystkim aby było bezpieczne.

Wszystkie oferowane w naszym sklepie produkty są produktami nowymi, nieużywanymi i objęte są gwarancją producenta lub polskiego autoryzowanego dystrybutora. Nie prowadzimy sprzedaży sprzętu naprawianego, demonstracyjnego lub z wyprzedaży.

Gwarancja

W ostatnim czasie coraz więcej dużych producentów sprzętu elektronicznego rezygnuje z druków gwarancyjnych i podstawowym dokumentem kwalifikującym sprzęt do bezpłatnej naprawy gwarancyjnej lub regulacji jest dowód zakupu (faktura) oraz numer seryjny wyrobu, który jest sprawdzany przez autoryzowany serwis pod kątem legalności pochodzenia danego egzemplarza.

W przypadku zakupu na odległość w naszym sklepie każdy Klient otrzymuje fakturę VAT lub paragon imienny. W przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym w Gliwicach możliwe jest otrzymanie paragonu fiskalnego, paragonu imiennego lub faktury VAT na firmę. Dokumenty, jakie otrzymuje Klient w naszym sklepie (faktura, paragon fiskalny, ewentualna karta gwarancyjna) uprawniają do bezpłatnej naprawy lub regulacji sprzętu bez pośrednictwa sklepu w serwisach firmowych danego producenta w całej Polsce. Rozwiązanie powyższe jest korzystne dla Klientów, z uwagi na wyeliminowanie pośrednictwa sklepu, co pozwala na skrócenie czasu realizacji naprawy i pozwala na bezpośredni kontakt Klienta z serwisem. Jeżeli w konkretnym przypadku producent nie posiada serwisu firmowego w Polsce zgłoszenia reklamacyjne prosimy kierować na nasz adres.

Obowiązek dostarczenia i odbioru (osobiście lub wysyłkowo) reklamowanego sprzętu do serwisu spoczywa na Kliencie. W niektórych przypadkach gwarancja producenta przewiduje pokrycie całości, lub części tych kosztów przez autoryzowany serwis. Z tego powodu należy zawsze uzgodnić szczegóły wysyłki z serwisem przed wysłaniem paczki.


Producenci
Autoryzowany partner Manfrotto
Kontakt
 
dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska
 
Telefon
32 2310051
od 9:30 do 18:00
Telefon kom:
500 373 829
500 373 583
od 8:00 do 18:00
e-mail:
Opinie o sklepieInformacje dodatkowe