Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Artykuły » Pomoc » Sposoby płatności

Sposoby płatności w sklepie dcfoto.pl

Dla wygody Klientów sklep dcfoto.pl oferuje kilka form płatności za produkty i usługi oferowane przez naszą firmę.

Formy i sposoby płatności:

  • Gotówka za pobraniem - w tym wypadku należność za wysłany sprzęt odbiera kurier dostarczający towar do Klienta. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Ze wzgledu na ograniczenia firmy kurierskiej wartość pobrania nie może przekraczać 6000 zł, płatność za większe zamówienia musi być zatem realizowana przez przelew bankowy (lub częściowo poprzez przedpłatę przelewem, częściowo za pobraniem). Jeżeli to możliwe i Klient wyrazi na takie rozwiązanie zgodę, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.
  • Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie w Gliwicach na ul. Toszeckiej 102/127.
  • Przedpłata na konto bankowe - wysyłka lub odbiór zamówionego sprzętu następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na konto sklepu to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu w dni robocze, chyba, że przelew jest realizowany z tego samego banku - wówczas jest on realizowany online.
    Na wpływ przedpłaty oczekujemy maksymalnie 7 dni kalendarzowych. Po tym terminie wysyłamy do klienta wezwanie (drogą e-mailową) do dokonania płatności. W przypadku braku płatności po wezwaniu umowa zostaje rozwiązana o czym klient zostaje powiadomiony drogą e-mailową.
  • Przelew z terminem płatności - warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. Prosimy skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia szczegółów zapłaty.
  • Inne warunki płatności mogą być ustalone indywidualnie.

Faktury VAT i paragony

Na wszystkie towary zakupione w sklepie dcfoto.pl wystawiane są dowody zakupu w postaci paragonu fiskalnego lub faktury VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT należy wypełnić odpowiednie pola formularza podczas składania zamówienia. Dowód zakupu przesyłany jest z zamówionym sprzętem.

W związku ze zmianami zasad wystawiania faktur jakie wprowadziło rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 27 kwietnia 2004 roku (Dz. U. z 1 maja 2004r.), które dostosowuje polskie przepisy do przepisów Unii Europejskiej, nie jest wymagany podpis nabywcy na fakturze VAT.


Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe