Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
3 Legged Thing

Oferta produktów 3 Legged Thing

3 Legged Thing jest jednym z czołowych producentów statywów fotograficznych na świecie. Tworząc swoje produkty firma 3 Legged Thing ogromny nacisk kładzie na wytrzymałe materiały, innowacyjne rozwiązania, nieograniczoną funkcjonalność oraz niebanalne, atrakcyjne wzornictwo. W produktach 3 Legged Thing ogromną rolę odgrywa dobór odpowiednich materiałów, perfekcyjne spasowanie wszystkich komponentów, jakość wykonania i komfort użytkowania. Z drugiej strony, duży nacisk kładzie się również na atrakcyjność wyglądu.

Oferta skierowana jest zarówno do odbiorców profesjonalnych jak i odrobinę mniej zaawansowanych amatorów i dzieli się na dwie główne linie produktowe: Professional - kolekcję profesjonalnych statywów, wykonanych z włókien węglowych oraz Punks - nieco mniej zaawansowane produkty wykonane z lekkich stopów magnezu.

Statywy 3LT sprawdzają się w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, dzięki czemu są często wybierane przez profesjonalistów poszukujących niezawodnego sprzętu. W konstrukcji statywów wykorzystywana jest technologia modułowa, dzięki której statyw może się łatwo zmienić w monopod, stopki można wymienić na kolce, zdemontować kolumnę centralną czy też zamocować inny uchwyt do szybkozłączek.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, statywy 3 Legged Thing mają wydatnie obniżony środek ciężkości i optymalną sztywność, w rezultacie zapewniając doskonałą stabilność, imponujące wartości maksymalnego udźwigu oraz szeroki zakres wartości parametrów pracy.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe