Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
X-Rite

Oferta produktów X-Rite

Firma X-Rite z siedzibą w Grand Rapids, Michigan, jest globalną firmą z lokalizacjami na całym świecie. Eksperci w dziedzinie łączenia sztuki i nauki o kolorze, koncentrują się na dostarczaniu kompletnych rozwiązań zarządzania kolorami dla klientów w każdej branży, w której kolor ma znaczenie. Założona w 1958 r. firma X-Rite została stworzona przez naukowców zajmujących się badaniami nad kolorami, dla profesjonalistów, którzy chcą poprawić jakość kolorów w swoim łańcuchu dostaw. Jako firma, która napędza innowacje poprzez ciągłe doskonalenie, X-Rite Pantone była i nadal będzie firmą, która jest dumna z rozwiązań i usług wysokiej jakości, na których jest zbudowana.

Firma ma ponad 60-letnie doświadczeniu w produkcji kolorów, obejmujące szereg branż, w tym drukarską, opakowań, farbiarską, produkcji żywność i napojów, odzieżową, elektroniczną, kosmetyczną, wyposażenia domu i budownictwo. X-Rite zapewnia wysokiej jakości wsparcie i usługi szkoleniowe.

Dzięki strategicznym przejęciom i wynalazkom firma poszerzyła swoją bazę wiedzy eksperckiej w zakresie kolorów o zasób wiedzy firm/marek takich jak: PANTONE®, Gretag Macbeth i Munsell Color. Wspólnie jako część korporacji Danaher dostarczają zintegrowany zestaw produktów i usług, które pomagają klientom uzyskać prawidłowe kolory. X-Rite to światowy lider w dziedzinie technologii zarządzania barwą. Jest jednym z czołowych producentów akcesoriów do kontroli barwy na świecie.

X-Rite jest gwarantem najwyższej jakości wyrobów - firma projektuje i produkuje innowacyjne rozwiązania i usługi, które służą do pracy z kolorem dla szerokiej grupy odbiorców z różnych przemysłów i branż. Wiedza X-Rite w pomiarach i specyfikacji barw pomaga użytkownikom uzyskać właściwy kolor za pierwszym i za każdym kolejnym razem, co przekłada się na lepszą jakość i niższe koszty.

W ofercie sklepu dcfoto.pl można znaleźć karty do ustawiania balansu bieli, wzorce kolorystyczne oraz kalibratory firmy X-Rite.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe