Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VCPL - Canon EF - Canon RF z filtrem polaryzacyjnym

Commlite
Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VCPL - Canon EF - Canon RF z filtrem polaryzacyjnym
Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VCPL - Canon EF - Canon RF z filtrem polaryzacyjnym
Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VCPL - Canon EF - Canon RF z filtrem polaryzacyjnym
Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VCPL - Canon EF - Canon RF z filtrem polaryzacyjnym
zapytaj o dostępność
Producent: Commlite
Kod producenta: CL2842
Kod EAN: 6971120982030
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
14,00 PLN (przedpłata)
18,00 PLN (pobranie)
Cena: 599,00 PLN
Cena netto: 486,99 PLN
Brak produktu - prosimy o tel.
 • Commlite CM-EF-EOSR VCPL to wysokiej klasy adapter bagnetowy, dzięki któremu można zainstalować dowolny obiektyw z mocowaniem Canon EF na korpusach aparatów z mocowaniem Canon RF, wśród których znajdują się m.in. Canon EOS R, Canon EOS RP, Canon EOS Ra, Canon EOS R5, Canon EOS R6 oraz Canon EOS R3.

  Wykonane z metalu urządzenie wyposażono w ergonomiczny filtr polaryzacyjny typu "drop-in", który skutecznie pomoże rozprawić się z niepożądanymi odbiciami, a także poprawi kontrast i nasycenie kolorów. Adapter posiada również nowoczesny układ elektroniczny zapewniający dwustronną komunikację aparatu z obiektywem. Urządzenie wspiera system automatycznego ostrzenia, stabilizację obrazu, sterowanie przysłoną oraz przekazywanie danych EXIF.

  Główne cechy produktu

  • szybki montaż obiektywów Canon EF / EF-S na aparatach wyposażonych w bagnet Canon RF
  • solidna obudowa wykonana z lekkiego stopu metalu
  • wsuwany filtr polaryzacyjny typu "drop-in"
  • ergonomiczne pokrętło umożliwiające płynną regulację poziomu polaryzacji
  • pełne wsparcie systemu AF (autofocus)
  • przekazywanie danych EXIF z obiektywu do aparatu
  • możliwość sterowania ustawieniami przysłony obiektywu z poziomu aparatu
  • wsparcie funkcji stabilizacji obrazu (IS)

  Wygodny montaż
  Adapter bagnetowy to urządzenie, które pozwala w prosty sposób łączyć obiektywy i aparaty, wyposażone w różne systemy montażu. Zdjęcia nie tracą na jakości, a użytkownik nie musi pozbywać się ulubionych szkieł, gdy decyduje się na zakup nowego aparatu. Adapter Commlite CM-EF-EOSR VCPL instaluje się na bagnecie korpusu wspierającego standard Canon RF, a następnie wpina do niego wybrany obiektyw Canon EF lub EF-S. Cały proces jest szybki i intuicyjny. Dzięki niewielkiej wadze urządzenia w ogóle nie odczuwa się, że podczas pracy z aparatem towarzyszy dodatkowe akcesorium.

  Filtr polaryzacyjny z płynną regulacją
  Szukasz sposobu na podniesienie kontrastu w fotografii krajobrazowej? A może zależy Ci na redukcji odbić i refleksów? Dołączony do zestawu filtr typu "drop-in", który w ciągu sekundy zainstalujesz w adapterze bagnetowym Commlite CM-EF-EOSR VCPL, pozwoli wejść na zupełnie nowy poziom jakości! Wygodnie wzmacniaj lub osłabiaj efekt polaryzacji za pomocą ergonomicznego pokrętła, zyskując jeszcze większą kontrolę nad światłem odbijającym się na Twoich zdjęciach!

  Pełna kontrola przysłony obiektywu
  Nowoczesny układ elektroniczny, w który wyposażono adapter Commlite CM-EF-EOSR VCPL, pozwoli sterować ustawieniami przysłony zamontowanego na nim obiektywu. Urządzenie umożliwia również pracę w trybach automatycznych, gdzie aparat sam dobiera wartość przysłony, czas ekspozycji oraz czułości ISO matrycy. W zależności od opcji, jakie oferuje posiadany korpus, samodzielnie można wybrać najwygodniejszy sposób regulacji. Przysłonę można kontrolować samodzielnie z poziomu przycisków, menu aparatu bądź pierścieni obiektywu.

  Wsparcie systemu autofocus
  Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VCPL z filtrem polaryzacyjnym gwarantuje pełne wsparcie dla systemu automatycznego ostrzenia. O ile nie wybierze się pracy w trybie manualnym punkty ostrości na zdjęciach zostaną wykryte w ułamku sekundy. Pozłacane styki urządzenia zapewniają wysoką konduktywność, a co za tym idzie krótsze czasy reakcji i jeszcze szybszą pracę. Asapter Commlite CM-EF-EOSR VCPL zapewnia, że nie przegapi się żadnego ważnego kadru.

  Zapis informacji o parametrach zdjęcia
  Układ elektroniczny, w który wyposażono adapter Commlite CM-EF-EOSR VCPL - Canon EF / Canon RF, umożliwia przekazywanie danych EXIF z obiektywu do aparatu. To informacje o wszystkich ustawieniach wykorzystanych podczas wykonywania zdjęcia (m.in. wartość przysłony lub ogniskowa). Dzięki temu pliki obrazów zostaną uzupełnione o cenne dane, które pomogą w lepszym katalogowaniu fotografii, odtwarzaniu określonych parametrów na kolejnych sesjach lub wyciąganiu wniosków z błędów i doskonaleniu swojego warsztatu.

  Stabilizacja obrazu
  Wiele nowoczesnych obiektywów posiada wbudowane układy żyroskopów, które optymalizują poziom stabilizacji podczas wykonywania zdjęć i nagrywania filmów. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie wtedy, gdy pracujemy bez statywu. Adapter Commlite CM-EF-EOSR VCPL umożliwia wykorzystanie tych funkcji po podłączeniu do aparatu z bagnetem RF. Zapewni to dodatkowy komfort pracy podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmów w złych warunkach oświetleniowych lub w ruchu.

  Specyfikacja

  • model: Commlite CM-EF-EOSR VCPL - Canon EF / Canon RF
  • materiał: metal
  • bagnet aparatu (z tyłu): Canon EOS R / RF
  • bagnet obiektywu (z przodu): Canon EF / EF-S
  • zewnętrzna średnica mocowania do aparatu: 67 mm
  • zewnętrzna średnica mocowania do obiektywu: 65 mm
  • długość: 30 mm
  • waga: 121 g (bez dekielków)

  Kompatybilność

  • aparaty wyposażone w mocowanie Canon RF (m.in.: Canon EOS R, Canon EOS RP, Canon EOS Ra, Canon EOS R5, Canon EOS R6, Canon EOS R3)
  • obiektywy wyposażone w bagnet Canon EF / EF-S

  Zawartość zestawu

  • adapter bagnetowy
  • filtr polaryzacyjny "drop-in"
  • dekielek na front adaptera
  • dekielek na tył adaptera
Klienci, którzy kupili produkt Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VCPL - Canon EF - Canon RF z filtrem polaryzacyjnym kupili również:

Brak produktów

Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe