Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VND - Canon EF / Canon RF z filtrem ND

Commlite
Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VND - Canon EF / Canon RF z filtrem ND
Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VND - Canon EF / Canon RF z filtrem ND
Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VND - Canon EF / Canon RF z filtrem ND
Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VND - Canon EF / Canon RF z filtrem ND
zapytaj o dostępność
Producent: Commlite
Kod producenta: CL2841
Kod EAN: 6971120982054
Odbiór osobisty w Gliwicach - 0 zł
Wysyłka już od:
14,00 PLN (przedpłata)
18,00 PLN (pobranie)
Cena: 849,00 PLN
Cena netto: 690,24 PLN
Brak produktu - prosimy o tel.
 • Commlite CM-EF-EOSR VND to ergonomiczny adapter bagnetowy, dzięki któremu można zainstalować dowolny obiektyw z mocowaniem Canon EF na korpusach aparatów z mocowaniem Canon RF, wśród których znajdują się m.in. Canon EOS R, Canon EOS RP, Canon EOS Ra, Canon EOS R5, Canon EOS R6 oraz Canon EOS R3.

  Wykonane z metalu urządzenie wyposażono we wsuwany filtr szary typu "drop-in", który skutecznie pomoże rozprawić się z przepaleniami. Adapter posiada również nowoczesny układ elektroniczny zapewniający dwustronną komunikację aparatu z obiektywem. Urządzenie wspiera system automatycznego ostrzenia, stabilizację obrazu, sterowanie przysłoną oraz przekazywanie danych EXIF.

  Główne cechy produktu

  • szybki montaż obiektywów Canon EF / EF-S na aparatach wyposażonych w bagnet Canon RF
  • solidna obudowa wykonana z lekkiego stopu metalu
  • wsuwany filtr szary (ND) typu "drop-in"
  • filtr wyposażony w ergonomiczne pokrętło umożliwiające płynną regulację przyciemnienia
  • pełne wsparcie systemu AF (autofocus)
  • możliwość sterowania ustawieniami przysłony obiektywu z poziomu aparatu
  • przekazywanie danych EXIF z obiektywu do aparatu
  • wsparcie funkcji IS (stabilizacja obrazu)

  Szybki i wygodny montaż
  Adapter bagnetowy to urządzenie, które pozwala w prosty sposób połączyć obiektywy i aparaty, wyposażone w różne systemy montażu. Użytkownik nie musi pozbywać się ulubionych szkieł, gdy decyduje się na zakup nowego aparatu. Adapter Commlite CM-EF-EOSR VCPL instaluje się na bagnecie korpusu wspierającego standard Canon RF, a następnie wpina do niego wybrany obiektyw Canon EF lub EF-S. Cały proces jest szybki i intuicyjny. Dzięki niewielkiej wadze urządzenia w ogóle nie odczuwa się, że podczas pracy z aparatem towarzyszy dodatkowe akcesorium.

  Wygodna praca w pełnym Słońcu
  Zdarza Ci się fotografować w słoneczne dni? Szukasz sposobu na szybką redukcję ekspozycji? Chcesz w wygodny sposób kontrolować zaciemnienie w zależności od potrzeb? W zestawie z adapterem bagnetowym Commlite CM-EF-EOSR VND znajduje się regulowany filtr szary typu "drop-in". Wystarczy wsunąć go w gniazdo montażowe znajdujące się w bocznej części urządzenia, aby zapewnić sobie jeszcze lepszą kontrolę nad ekspozycją. Filmowcy, którym zależy na stałym czasie naświetlania (np. 1/50 dla 25 klatek na sekundę) będą mogli precyzyjnie dopasować parametry urządzenia do zastanych warunków, szczególnie podczas filmowania w plenerze. Z tym adapterem skutecznie można zmniejszyszyć ilość niepotrzebnych odblasków, zniwelować przepalenia, a także poprawić kontrast i nasycenie koloru.

  Zawsze ostre zdjęcia
  Wiele nowoczesnych obiektywów posiada wbudowane układy żyroskopów, które optymalizują poziom stabilizacji podczas wykonywania zdjęć i nagrywania filmów. Takie rozwiązanie sprawdza się szczególnie wtedy, gdy pracujemy bez statywu. Adapter Commlite CM-EF-EOSR VCPL umożliwia wykorzystanie tych funkcji po podłączeniu do aparatu z bagnetem RF. Zapewni to dodatkowy komfort pracy podczas robienia zdjęć lub nagrywania filmów w złych warunkach oświetleniowych lub w ruchu.

  Kontroluj przysłonę tak, jak Ci wygodnie
  Nowoczesny układ elektroniczny, w który wyposażono adapter Commlite CM-EF-EOSR VCPL, pozwoli sterować ustawieniami przysłony zamontowanego na nim obiektywu. Urządzenie umożliwia również pracę w trybach automatycznych, gdzie aparat sam dobiera wartość przysłony, czas ekspozycji oraz czułości ISO matrycy. W zależności od opcji, jakie oferuje posiadany aparat  można samodzielnie wybrać najwygodniejszy sposób regulacji. Przysłonę można kontrolować samodzielnie z poziomu przycisków, menu aparatu bądź pierścieni obiektywu.

  Tajemnice zdjęć zapisane w liczbach
  Układ elektroniczny, w który wyposażono adapter Commlite CM-EF-EOSR VCPL, umożliwia przekazywanie danych EXIF z obiektywu do aparatu. To informacje o wszystkich ustawieniach wykorzystanych podczas wykonywania zdjęcia (m.in. wartość przysłony lub ogniskowa). Dzięki temu pliki obrazów zostaną uzupełnione o cenne dane, które pomogą w lepszym katalogowaniu fotografii, odtwarzaniu określonych parametrów na kolejnych sesjach lub wyciąganiu wniosków z błędów i doskonaleniu swojego warsztatu.

  Wsparcie systemu autofocus
  Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VCPL z filtrem polaryzacyjnym gwarantuje pełne wsparcie dla systemu automatycznego ostrzenia. O ile nie wybierze się pracy w trybie manualnym punkty ostrości na zdjęciach zostaną wykryte w ułamku sekundy. Pozłacane styki urządzenia zapewniają wysoką konduktywność, a co za tym idzie krótsze czasy reakcji i jeszcze szybszą pracę. Asapter Commlite CM-EF-EOSR zapewnia, że nie przegapi się żadnego ważnego kadru.

  Specyfikacja

  • model: Commlite CM-EF-EOSR VCPL - Canon EF / Canon RF
  • materiał: metal
  • bagnet aparatu (z tyłu): Canon EOS R / RF
  • bagnet obiektywu (z przodu): Canon EF / EF-S
  • zewnętrzna średnica mocowania do aparatu: 67 mm
  • zewnętrzna średnica mocowania do obiektywu: 65 mm
  • długość: 30 mm
  • waga: 124 g (bez dekielków)

  Kompatybilność

  • aparaty wyposażone w mocowanie Canon RF (m.in.: Canon EOS R, Canon EOS RP, Canon EOS Ra, Canon EOS R5, Canon EOS R6, Canon EOS R3)
  • obiektywy wyposażone w bagnet Canon EF / EF-S

  Zawartość zestawu

  • adapter bagnetowy
  • regulowany filtr szary "drop-in"
  • dekielek na front adaptera
  • dekielek na tył adaptera
Klienci, którzy kupili produkt Adapter bagnetowy Commlite CM-EF-EOSR VND - Canon EF / Canon RF z filtrem ND kupili również:

Brak produktów

Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe