Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Benro

Oferta produktów Benro

Firma Benro Image Technology została założona w 1995 roku w celu rozwoju i produkcji profesjonalnych statywów fotograficznych, głowic, toreb i plecaków do aparatów fotograficznych oraz filtrów optycznych. Dzięki inwestycjom w nowoczesne narzędzia, precyzyjne maszyny oraz wysoko wykwalifikowany zespół inżynierów i projektantów, Benro nieustannie zapewnia wysoką jakość swojej produkcji. Dzięki fabryce o powierzchni 30 000 m2 oraz terenowi produkcyjnemu o wielkości 35 000 m2, Benro uzyskało pozycję producenta profesjonalnych statywów i głowic o światowym zasięgu.

Profesjonalne statywy i głowice fotograficzne BENRO zostały docenione przez sporą rzeszę entuzjastów fotografii - na rynku międzynarodowym Benro cieszy się dobrą reputacją w Europie, Ameryce, Japonii i innych krajach, w których posiada ponad czterdziestu dystrybutorów marki. Ze względu na przebicie się marki do głównego nurtu producentów profesjonalnych statywów i głowic fotograficznych w 2007 roku firma Benro uzupełniła ofertę marki w dziedzinie profesjonalnych toreb fotograficznych i stała się sławna na rynku międzynarodowym. Firma była również wielokrotnie nagradzana zarówno na rynku chińskim, jak i międzynarodowym.

Benro ciągle się doskonali i wprowadza innowacje w zakresie nowych materiałów i technologii, dzięki czemu znajduje się w czołówce producentów. Rury z włókien węglowych wykonane w ośmiopowłokowej technologii Benro QIHM-8X charakteryzują się najwyższą wytrzymałością na świecie. Produkty Benro wykorzystują również lekkie stopy magnezu o dużej wytrzymałości oraz wysokim poziomie tłumienia drgań, a podwójne wykończenie ochronne powierzchni jest zdecydowanie warte zaufania użytkownika. Materiały na poszycie toreb i pokrowców, takie jak Nylon 1050D, 420D, 1680D, 210D importowane są z Tajwanu Charakteryzują się dużą wytrzymałością na ścieranie i rozrywanie, są wodoodporne i zabezpieczają sprzęt przed działaniem żywiołów. Ze względu na wysokie zaufanie do jakości produkcji i zastosowanych materiałów Benro oferuje wyjątkowo długie okresy gwarancji.

Benro angażuje się w produkty przyjazne dla środowiska, od ekologicznego, „zielonego” stopu magnezu, poprzez naturalną gumę, po gotowe opakowania. Misja firmy jest prosta - 100% profesjonalnych produktów dostarczanych profesjonalnym fotografom na całym świecie. Benro wciąż poszukuje nowych rozwiązań związanych z lekką wagą, wysoką wytrzymałością, doskonałą funkcjonalnością połączonych z doskonałą obsługą posprzedażową, aby sprostać potrzebom profesjonalnych fotografów.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe