Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
BlackRapid

Oferta produktów BlackRapid

Firma BlackRapid została założona w 2008 przez fotografa z Seattle Rona Henry’ego i opiera się na rewolucyjnym pomyśle paska reporterskiego z przesuwnym mocowaniem. Twórca marki, motywowany potrzebą ergonomicznego rozwiązania na całodniowe sesje fotograficzne, opracował pierwowzór znanego dziś produktu podczas eksperymentów z taśmą wspinaczkową.

Firma cieszy się zaufaniem fotografów z całego świata i tworzy produkty z wysokiej jakości materiałów o nowoczesnym wzornictwie. Zastrzeżone systemy ConnectR oraz FastenR pozwalają na szybkie przesunięcie aparatu względem paska do pozycji zdjęciowej, bez zmiany pozycji własnej, zwiększają prędkość, wygodę oraz wydajność, zapewniając, że nigdy nie straci się unikalnego ujęcia.

Mocowanie aparatu w pozycji odwróconej pozwala na ergonomiczne rozłożenie ciężaru, jak i wyeliminowanie ryzyka, że pasek zasłoni obiektyw. Dzięki gumowemu naramiennikowi pasek pozostaje niemal nieruchomy względem ciała użytkownika, co pozwala na uniknięcie otarć podczas całodziennej pracy. Całość uprzęży wykonana jest w technologii Breathe, dzięki której materiał oddycha i jest wygodny dla użytkownika, jak również pozwala na zachowanie komfortu pracy.

Gama produktów firmy obejmuje różnego rodzaju paski i szelki oraz opatentowany osprzęt do mocowania i zabezpieczania aparatu.

Przeglądaj według kategorii:
wszystkiePaski i szelkiAdaptery i płytki
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe