Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
CaseLogic

Oferta produktów CaseLogic

Case Logic to światowy lider w produkcji profesjonalnych toreb, pokrowców i opakowań do sprzętu fotograficznego, audio, DVD i branży komputerowej. Produkty tej firmy cechują się doskonałą jakością, eleganckim i nowoczesnym wyglądem, dużą funkcjonalnością oraz szerokim asortymentem. Produkty Case Logic to doskonałe połączenie najwyższej jakości i wytrzymałości z elegancją i funkcjonalnością!

W ofercie można znaleźć różnorodne linie toreb, plecaków i wszelkiego rodzaju opakowań na sprzęt i akcesoria komputerowe, fotograficzne, samochodowe i multimedialne. Marka Case Logic pochodzi z Colorado w Stanach Zjednoczonych. Firma została założona w 1984 roku, a inspiracją do projektu pierwszych dwóch produktów był grzechot kaset magnetofonowych na tylnym siedzeniu samochodu założyciela firmy, Jamie Temple, podczas wycieczki narciarskiej. Jeden z nich - torba CL 15, mieściła 15 kaset magnetofonowych i szybko zrewolucjonizowała przechowywanie muzyki. Mimo iż nie jest już w sprzedaży, nadal można ją wyszukać w czeluściach Internetu.

Firma deklaruje, że ten duch innowacji jest nadal podstawą jej działalności. Mimo zmian w samej muzyce i technologii, szczególnie na skutek ewolucji technologii mobilnej wciąż istotna jest łatwość przynoszenia ze sobą elektroniki i rozrywki. Od teczek, przez plecaki, pokrowce na laptopy i tablety, torby na sprzęt komunikacyjny, po torby na aparaty fotograficzne - firma projektuje akcesoria ułatwiające życie i sprawia, że jest ono bardziej przystępne.

Case Logic jest obecnie częścią szwedzkiej grupy Thule, zatrudniającej około 4000 pracowników i posiadającej biura w 30 krajach na całym świecie.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe