Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Cellular Line

Oferta produktów Cellular Line

Cellularline jest europejską marką na rynku akcesoriów do smartfonów i tabletów. Założona została w 1990 roku przez firmę Cellularline SpA., firmę z Reggio Emilia, jako dystrybutor pierwszych telefonów komórkowych, a swoją pozycję lidera marka zawdzięcza swojemu ponad 25-letniemu doświadczeniu w dziedzinie telefonii.

Brak autonomii telefonów komórkowych pierwszej generacji spowodował, że firma Cellularline SpA. rozpoczęła produkcję akcesoriów do telefonów komórkowych, w szczególności ładowarki samochodowej i wprowadziła na rynek dedykowaną markę. Wkrótce potem, dzięki sukcesowi tego projektu, Cellularline SpA. zaczęła koncentrować swoją produkcję na akcesoriach do telefonów komórkowych, rezygnując z dystrybucji telefonów, umocniła swoją obecność we Włoszech i zaczęła eksportować produkty za granicę. Obecnie Cellularline to producent najwyższej jakości stylowych akcesoriów do iPhonów, smartfonów oraz tabletów. 

Niebanalne wzornictwo, podążanie za aktualnymi trendami modowymi, innowacyjne rozwiązania oraz elegancja kryjąca się w każdym produkcie to cechy, które charakteryzują akcesoria tej marki. Solidne wykonanie oraz użycie najwyższej jakości materiałów dają gwarancję wytrzymałości oraz skuteczności. W ofercie firma posiada etui dedykowane, pokrowce uniwersalne, ładowarki, uchwyty GSM, słuchawki audio i GSM oraz zestawy Bluetooth.

 

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe