Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Crumpler

Oferta produktów Crumpler

Australijska marka producenta toreb i pokrowców założona w Melbourne w 1995 roku. Od uliczek Melbourne do szlaków powietrznych na całym świecie, torby Crumpler towarzyszą swoim użytkownikom, dokądkolwiek tylko chcą się udać. Ręcznie wykonane torby fotograficzne, IT, podróżne oraz akcesoria dla ludzi, którzy cenią sobie jakość i świetne wzornictwo produktów. Liczne kieszenie i schowki w torbach sprawiają, że zmieści się w nich nie tylko sprzęt, ale także liczne przedmioty osobiste, dokumenty, akcesoria, a nawet napoje lub przekąski. Dzięki nieustannej analizie rynku i posiadaniu zespołu projektantów Crumpler błyskawicznie reaguje na potrzeby klientów dzięki czemu jest zawsze na topie!

W roku 1992 młody Stuart Crumpler siedział nad starą maszyną do szycia swojej babci w szopie w Ballarat w Australii i próbował zeszyć materiał z plandeki ciężarówki. Chciał, aby powstała torba była wystarczająco mocna, by móc przewieźć do domu na rowerze skrzynkę z piwem. W rezultacie powstała wytrzymała, ręcznie wykonana torba kurierska - podczas tworzenia Stu wykorzystał najlepsze dostępne mu materiały, a nawet zwrócił się po poradę do lokalnego wytwórcy spadochronów, który rozebrał jego prototyp i pokazał mu w jaki sposób należy wykonywać mocniejsze szwy. W tym czasie Will Miller i Dave Roper prowadzili firmę kurierską i potrzebowali dla swoich kurierów wysokiej jakości toreb. Widząc potencjał w torbach Stu, ta trójka założyła firmę Crumpler, a reszta to już historia.

Zasady stojące za pierwszym wzorem pozostały niezmienne - prostota, chęć eksperymentowania, oryginalny design i determinacja, by stworzyć jak najlepszą torbę dla ludzi, którzy wiedzą, jak żyć. Poszukiwacze przygód, fotografowie, kurierzy, projektanci, twórcy, myśliciele, wykonawcy. Crumpler to torby na całe życie. Z ponad dwudziestoma latami doświadczenia w łamiącym granice, inteligentnym projektowaniu, firma kieruje się wyzwaniem, jakim jest zapewnienie rozwiązań transportowych dla wszystkich dziedzin życia.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe