Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Cullmann

Oferta produktów Cullmann

Od ponad czterdziestu lat nazwa Cullmann oznacza praktyczne i wysokiej jakości akcesoria fotograficzne i wideo. Począwszy od pomysłu, poprzez rozwój, aż do produkcji produktu Cullmann, firma zawsze kieruje się potrzebami użytkowników. Dzięki stałemu dialogowi z użytkownikami, zarówno amatorami i profesjonalistami, firma zapoznaje się z ich szczególnymi wymaganiami i uwzględnia je podczas projektowania i wykonania.

Firma otrzymuje wiele pochwał za kompetentną i szybką obsługę. Cullmann tak samo zwraca uwagę na wysoką jakość produktów jak i na jakość obsługi w trakcie i po sprzedaży. Przedsiębiorstwo mieści się w Niemczech w okolicach Norymbergi.

W ofercie znajdują się statywy i głowice wraz z osprzętem, akcesoria oświetleniowe i zasilające oraz torby, kabury i osłony wodoodporne. Każdy produkt Cullmann gwarantuje użytkownikowi jak największe korzyści, prostą i dobrze przemyślaną obsługę, niezawodną funkcjonalność, niepowtarzalną konstrukcję, wysokiej jakości materiały i długą żywotność za rozsądną cenę.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe