Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii

5 lat gwarancji Tamron

Jakość obiektywów Tamron jest doskonała już od dawna. Z tego powodu Tamron oferuje w Europie bezpłatne przedłużenie gwarancji do 5 lat przy dokonaniu rejestracji produktu w ciągu dwóch miesięcy. W ramach 5-letniej gwarancji zawarte jest prawo do usług serwisowych we wszystkich wymienionych poniżej krajach.

Gwarancja 5-letnia to dobrowolna gwarancja firmy Tamron. Aby ją otrzymać, wymagane jest zarejestrowanie obiektywu w ciągu dwóch miesięcy od daty zakupu.

Najważniejsze warunki przedłużonej gwarancji 5-letniej:

  • Obiektyw został kupiony po 01.01.2013.
  • Jesteście Państwo użytkownikiem końcowym w Unii Europejskiej lub mieszkańcem jednego z poniższych krajów: Andora, Gibraltar, Islandia, Norwegia, Turcja, Ukraina lub Serbia.
  • Zarejestrowaliście się Państwo w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu.
  • Kupiliście Państwo obiektyw od sprzedawcy z Unii Europejskiej lub mającego siedzibę w jednym z poniższych krajów: Andora, Gibraltar, Islandia, Norwegia, Turcja, Ukraina lub Serbia.
  • Jesteście Państwo pierwszym użytkownikiem produktu (gwarancji nie wolno przekazywać).
  • Jest to nowy obiektyw, który został legalnie i oficjalnie zaimportowany do UE lub jednego z poniższych krajów: Andora, Gibraltar, Islandia, Norwegia, Turcja, Ukraina lub Serbia (patrz też: Szara strefa).

Pełna wersja warunków gwarancji 5-letniej

Można zarejestrować się online.

Dane nie są przekazywane podmiotom trzecim i są wykorzystywane tylko do celów administrowania 5-letnią gwarancją.

Rejestracja online

Po pomyślnym zakończeniu rejestracji online przesłane zostanie automatyczne potwierdzenie na adres e-mail. Jeśli nie byli Państwo jeszcze zarejestrowani w firmie Tamron, otrzymacie najpierw e-mail z prośbą o potwierdzenie swojego adresu e-mail. Proszę kliknąć na link znajdujący się w e-mailu, aby zakończyć tak zwaną identyfikację double-opt-in. W przypadku niezgodności pojawi się komunikat, że rejestracja odbywa się z zastrzeżeniem. W takim przypadku należy sprawdzić i w razie potrzeby poprawić dane dotyczące obiektywu. W ciągu kilku dni wniosek zostanie zatwierdzony lub odrzucony, w obydwu przypadkach informacja zostanie automatycznie przesłana mailem. Jeśli w ciągu sześciu tygodni nie otrzymacie Państwo żadnego powiadomienia od nas, należy do nas napisać na adres info(at)focusnordic.pl.

Będzie nam bardzo miło, jeśli po zakończeniu rejestracji weźmiecie Państwo udział w naszej ankiecie. Dane te pomogą nam w oferowaniu również w przyszłości wysoko jakościowych produktów i doskonałych usług.

W razie potrzeby pomocy należy napisać na adres info(at)focusnordic.pl.

Wykorzystywanie roszczeń gwarancyjnych

W przypadku chęci skorzystania z roszczenia gwarancyjnego należy przesłać nam razem z produktem kopię certyfikatu gwarancji 5-letniej oraz paragon. Dokładniejsze informacje można uzyskać od lokalnych dystrybutorów.

Należy pamiętać, że Tamron nie ma obowiązku naprawy obiektywów importowanych nielegalnie do UE (patrz też: Szara strefa).


Producenci
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 32 2310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500 373 583
500 373 829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep@dcfoto.pl

 

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe