Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

System kolumn rozporowych

Manfrotto Autopole to system kolumn rozporowych, które można ustawiać w pomieszczeniach (lub za pomocą trójnożnych podstaw również w plenerze). Specjalna konstrukcja kolumn rozporowych pozwala na stabilne i pewne zamocowanie kolumn w położeniu pionowym pomiędzy podłogą i sufitem (z wyjątkiem sufitów podwieszanych) lub w poziomie pomiędzy ścianami. Bezpieczne, solidne i łatwe w użytkowaniu kolumny rozporowe to klucz do efektywnej organizacji przestrzeni.

System kolumn rozporowych charakteryzuje się solidną konstrukcją, gwarantującą stabilność i bezpieczeństwo. Niezależnie od rozmiaru projektu kolumny są w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wymagających zadań. W połączeniu z dodatkowymi akcesoriami, takimi jak klamry, uchwyty i wiele innych kolumny rozporowe Autopole mogą pełnić rolę statywów lub belek, na których można zamocować różnorodne przedmioty, takie jak lampy studyjne, akcesoria oświetleniowe, a nawet tła fotograficzne. Nowe kolumny Manfrotto Autopole 2 odznaczają się masywniejszą konstrukcją mechanizmu blokującego w stosunku do starszych wersji Manfrotto Autopole.

Kolumny Autopole można również wydłużyć za pomocą specjalnych przedłużek Manfrotto Extension tube 033 oraz 034 (1,5m). W połączeniu z opcjonalnymi podstawami kolumny Autopole mogą pełnić rolę wolnostojących statywów, np. w plenerze lub w pomieszczeniach o dużej wysokości.


Wybór producenta:

wszyscyKupo
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe