Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Phottix

Oferta produktów Phottix

Od momentu założenia przez małą grupę współdzielących pasję fotografów firma Phottix jest w czołówce w przemysłu fotograficznego pod względem innowacji i doskonałości. Zespół Phottix tworzy i kontynuuje rozwój nowych technologii, jednocześnie dostosowując istniejące technologie do opinii docelowych użytkowników - fotografów.

Historia Phottix mówi sama za siebie. Firma posiada 40 patentów, a w ciągu ostatnich kilku lat Phottix stał się dominującą siłą w przemyśle fotograficznym. We współpracy z partnerami Light Alliance, Elinchromem i Sekonic, opracowywana jest następna generacja rozwiązań oświetleniowych.

Zespół liczy ponad 200 osób. Na tę liczbę składają się pracownicy: fabryki, działu badań i rozwoju, działu marketingu, dystrybucji oraz wsparcia technicznego. Firma stawia na wysoką jakość produktów, ich wyjątkowość i niezawodność, dzięki czemu zdobywa uznanie swoich klientów.

W ofercie Phottix znajdują się między innymi cenione przez użytkowników na całym świecie akcesoria do studia fotograficznego, lampy błyskowe,  systemy zdalnego wyzwalania do aparatów i lamp błyskowych, statywy i głowice. Ofertę uzupełnia szereg mniejszych akcesoriów, takich jak moduły GPS, kable synchronizacyjne i TTL, filtry fotograficzne, osłony na obiektywy, ochraniacze na wyświetlacze LCD.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe