Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Pixel

Oferta produktów Pixel

Pixel Enterprise Ltd jest chińskim producentem akcesoriów fotograficznych istniejącym od 2008 roku. Marka obejmuje zaawansowane technologicznie, wysokiej jakości produkty. Firma jest pionierem na rynku, z potężnym zespołem badawczo-rozwojowym, zaawansowaną technologią i doskonałym wykonawstwem.

Firma cieszy się przewagą konkurencyjną dzięki zintegrowanemu modelowi biznesowemu łączącemu badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Firma stale się rozwija, współpracując z klientami na całym świecie i trzyma się zasady współpracy z klientami dla obopólnych korzyści i wspólnego rozwoju, zapewniając im najwyższej jakości akcesoria fotograficzne.

Produkty wykorzystywane są głównie do lustrzanek cyfrowych, takich jak Canon, Nikon, Sony, Pentax, Olympus, Panasonic, Fuji i innych. W ofercie firma posiada wyzwalacze lamp błyskowych, piloty zdalnego sterowania, gripy do aparatów, filtry fotograficzne i inne profesjonalne akcesoria. Produkty zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o zastosowaniu w studiu fotograficznym, dziennikarstwie, fotografii plenerowej i innych. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością i ciekawym wzornictwem, a przy tym atrakcyjną ceną.

Firma stara się zbudować kompetentną kadrę pracowniczą. W oparciu o międzynarodowy system zarządzania jakością ISO9001:2008 dąży do wspierania dobrej kultury organizacyjnej charakteryzującej się uczciwością i pragmatyzmem, stałym rozwojem, szacunkiem dla talentów i wspólnym dobrobytem.

Przeglądaj według kategorii:
Sortowanie listy:

Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 32 2310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500 373 583
500 373 829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep@dcfoto.pl

 

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe