Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Pixel

Oferta produktów Pixel

Pixel Enterprise Ltd jest chińskim producentem akcesoriów fotograficznych istniejącym od 2008 roku. Marka obejmuje zaawansowane technologicznie, wysokiej jakości produkty. Firma jest pionierem na rynku, z potężnym zespołem badawczo-rozwojowym, zaawansowaną technologią i doskonałym wykonawstwem.

Firma cieszy się przewagą konkurencyjną dzięki zintegrowanemu modelowi biznesowemu łączącemu badania i rozwój, produkcję i sprzedaż. Firma stale się rozwija, współpracując z klientami na całym świecie i trzyma się zasady współpracy z klientami dla obopólnych korzyści i wspólnego rozwoju, zapewniając im najwyższej jakości akcesoria fotograficzne.

Produkty wykorzystywane są głównie do lustrzanek cyfrowych, takich jak Canon, Nikon, Sony, Pentax, Olympus, Panasonic, Fuji i innych. W ofercie firma posiada wyzwalacze lamp błyskowych, piloty zdalnego sterowania, gripy do aparatów, filtry fotograficzne i inne profesjonalne akcesoria. Produkty zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o zastosowaniu w studiu fotograficznym, dziennikarstwie, fotografii plenerowej i innych. Charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania, bezawaryjnością i ciekawym wzornictwem, a przy tym atrakcyjną ceną.

Firma stara się zbudować kompetentną kadrę pracowniczą. W oparciu o międzynarodowy system zarządzania jakością ISO9001:2008 dąży do wspierania dobrej kultury organizacyjnej charakteryzującej się uczciwością i pragmatyzmem, stałym rozwojem, szacunkiem dla talentów i wspólnym dobrobytem.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe