Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Quantuum

Oferta produktów Quantuum

Quantuum to polska marka własna krakowskiej firmy Next77. Quantuum od 2007 r. dostarcza profesjonalistom i wszystkim pasjonatom fotografii najlepsze rozwiązania w zakresie studyjnego i plenerowego oświetlenia fotograficznego. W ofercie znajdują się produkty optymalnie łączące wysoką jakość i przystępną cenę.

Quantuum poza lampami błyskowymi oferuje też cały szereg modyfikatorów, które pozwalają modelować światło w sposób łatwy i efektywny. Sprzęt ten nadaje się zarówno do dużego, profesjonalnego studia fotograficznego jak i dla amatorów zaczynających pracę w studio. Specjalnie dla nich marka Quantuum przygotowała w ofercie specjalne i poręczne zestawy oświetleniowe. W ofercie marki znajdują się rozmaite systemy oświetleniowe wraz z dodatkowymi akcesoriami. Ponadto firma oferuje system sterowników bezprzewodowych Navigator.

Marka ta wraz z marką Genesis (linie lamp i akcesoriów Reporter i Stroboss) została włączona w nową markę – Quadralite. Ze względu na dbałość o klientów, zarówno dawnych, jak i przyszłych, pomiędzy produktami Quadralite i Quantuum/Genesis istnieje pełna kompatybilność. Warte odnotowania jest, że zarówno produkty Quadralite jak i wcześniejszych marek produkowane były i są w systemie mocowania legendarnej marki Bowens.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe