Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
RIVACASE

Oferta produktów RIVACASE

RIVACASE to niemiecka firma produkcyjno-handlowa założona w 1996 roku w Moguncji. Głównym celem założycieli stało się zaprojektowanie i powierzenie w ręce klienta wysokiej wysokiej jakości, stylowych i pomysłowych produktów codziennego użytku do przenoszenia i ochrony sprzętu elektronicznego. Firma konsekwentnie realizuje unikalne pomysły i wdraża nowe technologie w tworzeniu produktów w celu zaspokojenia potrzeb swoich klientów we wszystkich dziedzinach życia. Łączy wygodę i wszechstronność w funkcjonalnej formie.

RIVACASE w swojej ofercie posiada plecaki, torby, etui, przenośne powerbanki, termosy i inne akcesoria ułatwiające organizację podróży. Torby, plecaki i futerały RIVACASE zapewniają niezbędną ochronę urządzeń elektronicznych i swobodę w ich przenoszeniu w dowolne miejsce. Przenośne akumulatory i ładowarki RIVACASE gwarantują, że wszystkie urządzenia mają wystarczającą ilość energii do pracy przez cały dzień. Produkty cechujące się stylowym wzornictwem są dostępne w każdej kategorii cenowej.

Główne biuro handlowe i centrum logistyczne Rivacase znajduje się w Niemczech. Magazyny w Chinach, Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i USA zapewniają stabilne dostawy produktów do coraz większej międzynarodowej bazy klientów. Obecnie produkty RIVACASE są dostępne w ponad 10 000 sklepach komputerowych i sieciach sprzedaży detalicznej elektroniki użytkowej w ponad 60 krajach w Europie, Azji i Ameryce.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe