Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Rotolight

Oferta produktów Rotolight

Rotolight jest pionierską brytyjską firmą technologiczną, specjalizującą się w tworzeniu nagradzanych produktów oświetleniowych LED dla fotografów i filmowców. Znana z ciągłego przesuwania granic innowacji firma Rotolight dąży do tworzenia produktów, które dostarczają unikalnych narzędzi dla twórców obrazów umożliwiając im realizację ich kreatywnej wizji i aspiracji. Oprócz zdobycia licznych nagród produkty Rotolight były wykorzystywane w znanych filmach, takich jak James Bond „Skyfall” i „Captain Phillips” i są stale używane przez czołowych fotografów i autorów zdjęć filmowych na całym świecie.

Będąc liderem tam, gdzie inni są naśladowcami firma Rotolight opracowała niezliczone pionierskie rozwiązania w branży. W rezultacie stała się powszechnie uznawana oraz wielokrotnie nagradzana światowymi nagrodami i wyróżnieniami za swoją innowacyjność, doskonałość techniczną i jakość produktu. Jako rodzinna firma Rotolight ma unikalną, długoterminową strategię, pozwalającą skupić się na ciągłym inwestowaniu w dostarczanie klientom produktów o wyjątkowej jakości i całkowicie unikalnej funkcjonalności.

W gamie produktów firmy Rotolight znajdują się systemy oświetleniowe LED (Aeos, Anova Pro, Neo), wraz z modyfikatorami oświetlenia oraz dodatkowymi akcesoriami jak osłony przeciwdeszczowe czy systemy zasilające, jak również statywy oświetleniowe z osprzętem. Lampy LED Rotolight stanowią doskonałe rozwiązanie dla mobilnych fotografów, którzy potrzebują od używanego sprzętu maksymalnej wydajności i funkcjonalności. Ponadto firma oferuje różnego rodzaju torby podróżne i inne akcesoria przydatne podczas transportu sprzętu oraz podczas pracy.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe