Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

SanDisk

Oferta produktów SanDisk

SanDisk Corporation – amerykańska korporacja, zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz rozwojem rozwiązań pamięci masowej flash oraz oprogramowania. Od ponad 25 lat SanDisk jest w czołówce firm badających i rozwijających możliwości przechowywania danych tworząc produkty, które zmieniły dzisiejszy przemysł elektroniczny. Technologie SanDisk stanowią podstawę systemów w wielu centrach przetwarzania danych. Używane są w także zaawansowanych smartfonach, tabletach i komputerach, jak również w cyfrowych aparatach fotograficznych i kamerach.

Firma założona została w 1988 roku w Kalifornii przez Eli Harari – pioniera technologii flash. W czerwcu 1988 r. dołączyli do niego Jack Yuan i Sanjay Mehrotra, będący ekspertami w dziedzinie technologii pamięci masowych. Nazwa SanDisk to zainspirowana została przez córkę założyciela, która chciała, aby brzmiała ona wesoło i pogodnie - aż do 1995 nazwa brzmiała SunDisk, a następnie została oficjalnie zmieniona na SanDisk. W maju 2016 roku SanDisk Corporation została przejęta przez producenta dysków twardych Western Digital.

W przeciągu ponad 30 lat swojego istnienia SanDisk stał się światowym liderem, zatrudniającym ponad 5500 pracowników oraz posiadającym ponad 260 000 punktów sprzedaży w ponad 100 krajach. Główna siedziba firmy mieści się w Milpitas w Kalifornii (USA). Centra sprzedaży, badań i rozwoju oraz administracji rozlokowane są w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Irlandii, Izraelu, Japonii, Korei, Rosji, Szkocji, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, na Tajwanie oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zakłady produkcyjne działają na terenach Chin i Japonii.

W ofercie firmy znajdują się karty pamięci flash do telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych i kamer, cyfrowe odtwarzacze audio-wideo, pamięci flash USB dla konsumentów i przedsiębiorstw, pamięci wbudowane do urządzeń mobilnych oraz dyski SSD do komputerów.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe