Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Sigma

Oferta produktów Sigma

Sigma Corporation jest japońską firmą produkującą aparaty fotograficzne, obiektywy, lampy błyskowe i inne akcesoria fotograficzne. Wszystkie produkty Sigma są produkowane we własnej fabryce Aizu w Japonii. Chociaż Sigma produkuje kilka modeli aparatów fotograficznych, firma jest najbardziej znana z produkcji wysokiej jakości obiektywów i innych akcesoriów. Produkty Sigma są kompatybilne z aparatami firmy Canon, Nikon, Pentax, Sony, Olympus i Panasonic, jak również z własnym systemem Sigma. Sigma jest największym na świecie niezależnym producentem obiektywów.

W ofercie marki Sigma znajdują się obiektywy do lustrzanek i aparatów bezusterkowych, które charakteryzują się wysokiej jakości obrazowaniem i doskonałym wykonaniem. Sigma posiada w swoim portfolio szeroki zakres obiektywów - od standardowych, poprzez teleobiektywy aż po specjalistyczne obiektywy makro i rybie oko. Są to doskonałe szkła, które umożliwiają realizację zdjęć o bogatych walorach artystycznych. Obiektywy Sigma oferują maksymalną wygodę użytkowania i są stosowane zarówno profesjonalistów, jak amatorów.

We wrześniu 2018 roku Sigma stała się jednym z członków-założycieli L-Mount Alliance i ogłosiła, że przestanie opracowywać aparaty fotograficzne z mocowaniem SA, a zamiast tego będzie stosować mocowanie Leica L-Mount. Nowy pełnoklatkowy aparat bezlusterkowy zostanie wprowadzony na rynek w 2019 roku wraz z gamą obiektywów i adapterów L-Mount.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe