Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
SJCAM

Oferta produktów SJCAM

SJCAM to chiński producent kamer sportowych z centralą w Shenzhen. Kamery sportowe SJCAM zostały zaprojektowane i wykonane w ten sposób, aby sprawiać jak najwięcej radości z użytkowania. Docelowo kamera ma sprawić, że jej użytkownik całkowicie zapomni o samym procesie  nagrywania, dokonując go bez własnego zaangażowania (rezerwując je w 100% na swoją pasję), ale bez spadku jakości rejestrowanego obrazu. Niezależnie od tego, czy będzie to przejażdżka rowerem górskim, wypad na kitesurfing, białe szaleństwo na stoku, czy po prostu rodzinne wakacje lub spacer.

Kamery SJCAM wyróżnia przede wszystkim ich uniwersalność i wielofunkcyjność, jak również kompatybilność z większością akcesoriów dostępnych na rynku, w szczególności z różnego rodzaju uchwytami, które sprawią, że rejestrowane sekwencje wideo będą jeszcze bardziej dynamiczne. Kamery sportowe SJCAM mogą również służyć jako rejestrator samochodowy, dzięki zapętlonemu zapisowi obrazu. Jedyne czego trzeba to dołączenie odpowiedniego uchwytu i zasilacza obsługującego gniazdo zapalniczki. Najnowsze kamery SJCAM posiadają możliwość nagrywania obrazu w jakości 4K i posiadają wbudowany żyroskop gwarantujący bardzo dobrą stabilizację obrazu.

W ofercie firmy znajduje się szereg propozycji: starszej generacji modele o korzystnym stosunku ceny do możliwości, wystarczające dla amatorów - są całkowicie wodoodporne, a w zestawie dołączone są liczne akcesoria, bardziej zaawansowane modele z ulepszoną optyką, żyroskopem i możliwością rejestracji 4K oraz najnowsze rozbudowane pozycje z dotykowym ekranem, rejestracją 4K i możliwością podłączania zewnętrznych akcesoriów.

Przepraszamy, kategoria w przebudowie.
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe