Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Sony

Oferta produktów Sony

Sony Corporation (Sonī Kabushiki Kaisha) jest japońską międzynarodową korporacją z siedzibą w Kōnan, Minato, Tokio. Jej zróżnicowana działalność obejmuje elektronikę użytkową i profesjonalną, gry, rozrywkę i usługi finansowe. Sony jest trzecim co do wielkości producentem aparatów fotograficznych na świecie, za firmami Canon i Nikon.

W branży fotograficznej Sony oferuje szeroką gamę aparatów cyfrowych. Modele kompaktowe produkowane są i sprzedawane pod marką Cyber-shot, podczas gdy cyfrowe lustrzanki są oznaczone marką Alpha. Pierwszy model Cyber-shot został wprowadzony w 1996 roku. Na rynek jednoobiektywowych lustrzanek cyfrowych Sony weszło w 2006 r., gdy przejęło działalność Konica Minolta w zakresie aparatów fotograficznych. Sony zmieniło markę firmy na linię aparatów fotograficznych Alpha. W ciągu roku od daty premiery nowego systemu w ofercie Sony pojawiła się druga lustrzanka przeznaczona na rynek półprofesjonalny (Sony α700) oraz ponad 20 obiektywów Minolty oznaczonych już jako Sony Alfa.

Pojawiły się też nowe konstrukcje, w tym zaprojektowane przez niemieckie przedsiębiorstwo Carl Zeiss. W maju 2010 przedsiębiorstwo Sony zaprezentowało nowy bagnet dla sprzętu fotograficznego i wideo. Nosi on nazwę Sony E i zyskuje ciągle na popularności oraz jest wspierany przez wiodących producentów obiektywów.

W ofercie sklepu dcfoto znajduje się szereg produktów firmy Sony, począwszy od aparatów fotograficznych - kompaktowych i hybrydowych serii Cyber-shot oraz cyfrowych lustrzanek serii Alpha, jak również kompaktów z wymienną optyką oraz kamer cyfrowych i sportowych, poprzez obiektywy do lustrzanek (Sony-A) i bezlusterkowców (Sony-E), po szeroką gamę akcesoriów, m. in. gripy, akumulatory oraz ładowarki, lampy błyskowe, dekielki do obiektywów oraz torby i pokrowce.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe