Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Spider Camera Holster

Oferta produktów Spider Camera Holster

Założona w 2009 roku przez pasjonatów fotografii, Spider Camera Holster rozwija nowatorski sprzęt i akcesoria do przenoszenia aparatów fotograficznych. Misją firmy jest dostarczanie ergonomicznych rozwiązań dla fotografów.

Rewolucyjne systemy SpiderPro i SpiderLight stały się zaufanym rozwiązaniem transportowym dla fotografów na całym świecie, chcących uchronić się przed przeciążeniami szyi, ramion i pleców, zapewniając sobie jednocześnie szybki dostęp do aparatów oraz będąc zdolnym do przenoszenia nawet najcięższych lustrzanek cyfrowych. Każdy element rozwijającej się linii rozwiązań nośnych i akcesoriów został zaprojektowany tak, aby rozwiązywać rzeczywiste problemy każdego pasjonata fotografii. Zaletą projektu jest jego modułowość, która pozwala na wymianę poszczególnych jego elementów, tak aby dopasować zestaw do gustu i potrzeb użytkownika.

W ofercie firmy znajdują się rozmaite rozwiązania ułatwiające transport i obsługę sprzętu fotograficznego: paski na nadgarstek, pasy biodrowe, pasy reporterskie, uchwyty do zawieszenia na pasach (także innych producentów), kabury i podkładki pod aparaty oraz torebki na obiektywy, jak również systemy do mocowania statywów.

Przeglądaj według kategorii:
wszystkieSystemy pasaPaski i szelki
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe