Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Sunwayfoto

Oferta produktów Sunwayfoto

Firma Sunwayfoto od momentu powstania w 2008 roku koncentruje się na projektowaniu i produkcji najpiękniejszego, profesjonalnego, niezawodnego i wysokiej jakości sprzętu fotograficznego. W ostatnich latach Sunwayfoto wprowadziła na rynek serię profesjonalnych urządzeń fotograficznych i zdobyła uznanie klientów na całym świecie oraz fotografów dzięki stylowym, precyzyjnym, niezawodnym i wysokiej jakości produktom. W ofercie posiada między innymi niskoprofilowe głowice kulowe XB, klasyczne głowice kulowe serii FB, szybkozłączki przeznaczone do znanych aparatów fotograficznych, uniwersalne szybkozłączki, głowice panoramiczne, rotatory indeksowe, podstawy poziomujące, uniwersalne szyny, uchwyty do obiektywów, podpory teleobiektywów i wiele innych akcesoriów.

Produkty Sunwayfoto na tle innych marek wyróżnia bardzo wysoka jakość wykonania, doskonała ergonomia oraz ponadprzeciętna funkcjonalność. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oraz wykorzystaniu popularnych standardów (m.in. Arca-Swiss), akcesoria Sunwayfoto są kompatybilne ze statywami i głowicami wielu wiodących marek.

Akcesoria Sunwayfoto wykonane są z lekkiego i wytrzymałego stopu aluminiowo-magnezowego wykorzystywanego w lotnictwie, obrobionego następnie przy użyciu technologii CNC. Powierzchnie elementów zabezpieczono twardą matową powłoką, nakładaną w procesie anodowania, która wzmacnia odporność na ścieranie, zarysowania i korozję. Produkty Sunwayfoto są dostępne do nabycia w formie zestawów, jak również w postaci pojedynczych elementów. Pozwala to dopasować je do posiadanego sprzętu i pod konkretne zastosowania.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe