Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Syrp

Oferta produktów Syrp

Firma Syrp jest producentem urządzeń z serii GENIE - zaawansowanych głowic przeznaczonych do rejestracji zdjęć poklatkowych time-lapse oraz wideo. W ofercie producenta znajdują się również lekkie i wytrzymałe slidery Magic Carpet, zarówno aluminiowe, jak i wykonane z włókien węglowych. Firma powstała w 2011 roku i na przestrzeni tych kilku lat kilkukrotnie już była nagradzana za swoje produkty.

Syrp łączy to, co najlepsze w przemyśle projektowym i filmowym w celu stworzenia produktów, które wyzwolą kreatywność filmowców. Marka została stworzona w celu zapewnienia wyjątkowego sprzętu filmowego niezależnym twórcom filmowym. SYRP projektuje sprzęt filmowy, który wypełnia lukę pomiędzy kreatywnością, a technologią i zapewnia filmowcom narzędzia, których potrzebują, aby uzyskać pożądane ujęcia bez konieczności bycia ekspertem technicznym. Misją firmy jest projektowanie sprzętu dla filmowca, a nie dla aparatu fotograficznego. To podejście oznacza, że twórcy filmowi mogą rozpocząć realizację swojej wizji niemal natychmiast po przybyciu na miejsce sesji zdjęciowej, bez konieczności żmudnych przygotowań i konfiguracji sprzętu oraz uzyskać doskonałe efekty.

SYRP wraz z innymi markami partnerskimi jak Manfrotto, Lowepro, Joby, Gitzo, Lastolite, Avenger należą do Vitec Group, czołowego dostawcy sprzętu i rozwiązań marek premium dla szeroko pojętego rynku rejestracji obrazów i tworzenia treści.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe