Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Tamrac

Oferta produktów Tamrac

Tamrac jest jednym z czołowych producentów toreb i plecaków przeznaczonych dla fotografów i użytkowników kamer. Produkty firmy Tamrac wykonane są z wysokiej jakości materiałów przeznaczonych do użytku w trudnych warunkach. Ergonomia oraz niebanalny wygląd sprawiają, że są chętnie kupowane przez fotografów-podróżników. Z powodzeniem były testowane wśród piasków afrykańskiej pustyni oraz w azjatyckich dżunglach.

Założycielami firmy Tamrac byli entuzjaści przyrody, którzy uwielbiali fotografię przyrodniczą. Podobnie jak wielu fotografów-amatorów i profesjonalistów, mieli oni duże zapotrzebowanie na torby na sprzęt fotograficzny, które byłyby wystarczająco wytrzymałe, aby zapewnić doskonałą ochronę, a jednocześnie byłyby łatwe do przenoszenia i umożliwiały szybki dostęp do sprzętu w celu uchwycenia spontanicznych zdjęć przyrody. Bez satysfakcjonującego produktu na rynku, założyciele Tamrac, w prawdziwie kalifornijskim duchu przedsiębiorczości, rozpoczęli produkcję własnych toreb.

Koncepcja systemów transportowych dla aparatów fotograficznych Tamrac powstała w 1977 roku. Torby i plecaki Tamrac zostały specjalnie zaprojektowano na potrzeby fotografii dzikiej przyrody. Zróżnicowana geografia Kalifornii zapewniła niezrównany poligon dla pierwszych przygód firmy Tamrac na łonie natury. Od pustkowi Doliny Śmierci po wysokie granitowe szczyty Yosemite, pionierskie produkty Tamrac sprostały wyzwaniom, które Kalifornia stawiała podróżnikom.

Przez ponad trzydzieści lat Tamrac budował swoją reputację na legendarnej jakości. Jakość wykonania i materiałów wynikają z doskonałego szycia i inżynierii produktu, najlepszych materiałów, nici i sprzętu. Logo Tamrac, stylizowane drzewo sosny Tamarack, jest hołdem dla założycieli, którzy kochają otaczający świat i poświęcają się pasji fotografowania. Misją firmy jest dostarczanie wysokiej jakości pokrowców i plecaków na sprzęt fotograficzny i akcesoria bez poświęcania mobilności na rzecz ochrony lub odwrotnie.

Podczas projektowania toreb i plecków na sprzęt fotograficzny Tamrac zwraca uwagę nie tylko wygodny transport i ochronę sprzętu, ale także na zapewnienie wygodnego i szybkiego dostępu. Firma oferuje zróżnicowaną linię produktów, aby spełnić wszystkie specyficzne wymagania dotyczące podróżowania i celów fotograficznych. Funkcjonalne wzory i charakterystyczny styl sprawiają, że produkty Tamrac są nie tylko łatwe i wygodne w użyciu, ale również sprawiają satysfakcję z ich posiadania.

Tamrac jest zaangażowany w innowacje projektowe - wiele wynalazków Tamrac zostało opatentowanych w Stanach Zjednoczonych. Wśród innowacji Tamrac są między innymi systemy podwójnej i potrójnej dostępności Dual and Triple-Access Systems™, technologia Dual Foam™, siatka Windowpane-Mesh™ oraz systemy przegród Lens-Gate®.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe