Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Tamron

Oferta produktów Tamron

Tamron, uznany lider w produkcji precyzyjnej optyki, oferuje szeroki wybór starannie zaprojektowanych obiektywów wymiennych dla profesjonalnych fotografów i entuzjastów fotografii. Od założenia w 1950 roku pasja Tamrona do innowacji zaowocowała przełomowym rozwojem masowo produkowanych hybrydowych elementów asferycznych, przecierając szlak niezwykle popularnym kompaktowym obiektywom zmiennoogniskowym o bardzo szerokim zakresie ogniskowych.

Dynamiczne badania i rozwój, zaangażowane w zaawansowaną inżynierię optyczną, doprowadziły do powstania szeregu nagradzanych obiektywów Tamron i zdefiniowały kategorię obiektywów zmiennoogniskowych wszystko w jednym, czego przykładem jest obiektyw z 2010 roku PZD Di II VC o ogniskowej 18-270mm. Zdumiewająco kompaktowy i lekki, z 15-krotnym powiększeniem, obiektyw ten wyposażony jest w opatentowaną technologię VC (Vibration Compensation), skutecznie przeciwdziałającą rozmyciu obrazu spowodowanemu drganiami aparatu oraz szybki, cichy mechanizm automatycznego ustawiania ostrości PZD (Piezo Drive). Obiektywy Tamron zapewniają doskonałe połączenie wydajności oraz wysokiego stosunku możliwości do ceny, umożliwiając dzisiejszym lustrzankom cyfrowym o wysokiej rozdzielczości działanie w szczytowej formie.

Tamron jest producentem szerokiej gamy oryginalnych produktów optycznych, od wymiennych obiektywów do lustrzanek po różne urządzenia optyczne zarówno dla konsumentów, jak i producentów OEM. Firma produkuje produkty optyczne, które przyczyniają się do rozwoju różnych gałęzi przemysłu. Ponadto Tamron działa w świadomości swojej odpowiedzialności za środowisko naturalne i dąży do ochrony środowiska naturalnego we wszystkich swoich działaniach biznesowych.

Wielokrotnie nagradzany za swoje obiektywy, między innymi wiele razy wygrał nagrodę EISA Awards oraz TIPA.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe