Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Tenba

Oferta produktów Tenba

Założona przez fotografa w 1977 roku Tenba wprowadziła na świat profesjonalne torby fotograficzne o miękkich ściankach i od tamtej pory jest liderem w dziedzinie innowacji i jakości. Marka Tenba narodziła się i wychowała w szorstkim sercu jednego z najbardziej znanych miast na świecie - Nowego Jorku. Nowojorski fotograf Robert Weinreb stworzył Tenbę z konieczności. Przez kilka lat podróżował z obiektywem aparatu owiniętym w utkane na szydełku zimowe czapki i schowanym do zwykłego plecaka. Pewnego dnia wyobraził sobie torbę na ramię z wbudowanym zabezpieczeniem aparatu, a sklep krawiecki w SoHo zaprojektował wraz z nim pierwszy prototyp torby Tenba.

Nazwa Tenba wywodzi się od tybetańskiego słowa oznaczającego "silny, niewzruszony i niezawodny". Stałym celem firmy Tenba jest projektowanie i produkowanie niezawodnych toreb i futerałów, które towarzyszą fotografom wszędzie tam, gdzie zabiera ich praca. Tenba ewoluowała wraz z potrzebami fotografów, projektując wytrzymałe, intuicyjnie zaprojektowane torby i futerały, które chronią sprzęt twórców.

Ikona "T-Shield" przypomina o zaangażowaniu w ochronę sprzętu. Od 1977 roku Tenba buduje najbardziej bezkompromisowe torby dla profesjonalnych fotografów i filmowców. Firma produkuje swoje torby w ten sam sposób, co ponad 30 lat temu, z wyjątkiem stałego poszukiwania najnowszych i najlżejszych tkanin i wysokowydajnego osprzętu. Czyni to, aby zapewnić jak najniższą wagę i jak największą funkcjonalność toreb. Projektanci Tenby nie idą na żadne kompromisy zarówno w kwestii wykorzystywanych materiałów, jak i sposobu produkcji oraz funkcjonalności toreb i plecaków. Produkty charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością, oryginalną funkcjonalnością (różnego rodzaju patenty, m.in. na ciche rzepy lub bardzo łatwe do otwierania klipsy magnetyczne) oraz bardzo długim czasem użytkowania.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe