Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Think Tank Photo

Oferta produktów Think Tank Photo

Firma Think Tank Photo została założona w styczniu 2005 roku przez projektantów Douga Murdocha i Mike'a Sturma (posiadających ogromne doświadczenie z wcześniejszej pracy w Lowepro) oraz małżeństwa fotografów Deanne Fitzmaurice (nagrodzonej prestiżową nagrodą Pulitzera za fotoreportaż w 2005 r.) i Kurta Rogersa. Think Tank Photo projektuje przeznaczone dla profesjonalistów rozwiązania do przenoszenia aparatów fotograficznych.

Produkty firmy powstają dzięki wspólnym wysiłkom profesjonalnych fotografów i projektantów, pracujących razem nad wspólnym celem - stworzeniem najbardziej pomysłowych i skutecznych rozwiązań dla wszystkich sytuacji fotograficznych, ze szczególnym uwzględnieniem konieczności częstych podróży lotniczych. Pierwszy produkt firmy, plecak Airport Addicted® został zaprojektowany specjalnie z myślą o umieszczeniu w schowkach samolotów, chroniąc jednocześnie najwyższej klasy lustrzanki i obiektywy. Airport Addicted posiadał zamykane na klucz zamki błyskawiczne, pokrowiec na pieniądze i paszport oraz miejsce na wizytówki.

"Think Tank", który jest definiowany jako organizacja wytwarzająca pomysły, doskonale opisuje kulturę firmy i misję tworzenia nowatorskich rozwiązań do przenoszenia sprzętu foto-wideo. Od 2005 roku Think Tank stworzył ciąg innowacji, z którymi konkurenci nie mogą się równać. Jakość tkwi w szczegółach - dumą firmy jest świadomość, że jej produkty są w stanie poradzić sobie ze wszystkimi rodzajami warunków, jakie mogą wystąpić podczas wykonywania zadania fotograficznego. Od wzmocnionych szwów po samo-regenerujące się zamki YKK, małe detale czynią największą różnicę.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe