Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Thule

Oferta produktów Thule

Firma Thule powstała w Szwecji w 1942 roku, gdy Erik Thulin - prawdziwy miłośnik przyrody - umieścił nazwę Thule na pułapce na szczupaki, którą zaprojektował i zaczął sprzedawać rybakom w Skandynawii. Niedługo potem dodał inne praktyczne rzeczy do portfolio swojej firmy. Biznes rozwijał się, zyskując z roku na rok. Już wówczas firma starała się, aby dzięki jej produktom użytkownicy mogli poznawać świat z bliska i rozwijać swoje życiowe pasje. 

W latach 60-tych firma zaczęła koncentrować swoją działalność na produktach związanych z samochodami, które ułatwiłyby ludziom przewożenie ze sobą innego sprzętu. Pierwszy stelaż narciarski został wprowadzony w 1962 roku. W latach 70-tych, wraz z rozwojem nowych dyscyplin sportowych, takich jak narciarstwo alpejskie, dodano nowe kategorie produktów, a także otwarto nowe rynki na całym świecie (np. USA, Japonia). 

Rodzina Thulin sprzedała firmę w 1979 r. ówczesnej spółce Eldon Group. Jednak przedsiębiorczość i pasja pozostały, a Grupa Thule nadal się rozwija, z różnymi prywatnymi właścicielami, zarówno organicznie, jak i poprzez przejęcia. Dziś Grupa Thule jest spółką notowaną na giełdzie i światowym liderem w zakresie produktów, które ułatwiają ludziom dostarczanie wszystkiego, na czym im zależy - pewnie, bezpiecznie i stylowo. Firmą działa w branży sportowej i outdoorowej, kontynuując tradycję Grupy Thule poprzez opracowywanie inteligentnych rozwiązań, które są bezpieczne i łatwe w użyciu oraz umożliwiają aktywne życie. Thule pomaga w transporcie dowolnego ładunku bezpiecznie, łatwo i z klasą, ułatwiając prowadzenie aktywnego stylu życia. Niezależnie od tego, jaką ma się pasję, dokąd zmierza i co chce się ze sobą zabrać. Z Thule naprawdę można żyć pełnią aktywnego życia.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe