Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Vallerret

Oferta produktów Vallerret

Ciepłe dłonie i łatwy dostęp do przycisków - dzięki rękawiczkom marki Vallerret już nigdy przemarznięte dłonie nie będą problemem i z łatwością będzie można obsłużyć aparat lub inny sprzęt fotograficzny w zimie. Rękawice zostały zaprojektowane na podstawie wieloletnich doświadczeń z życia w zimnych regionach świata - od Alaski po Norwegię, dzięki czemu nigdy sie nie zmarznie.

W ofercie tej marki znajdują się rękawice dla każdego użytkownika - niezależnie od tego, czy fotografuje się dzieci zjeżdżające na sankach, czy też zawodowo zajmuje się fotografowaniem na kole podbiegunowym. Tradycyjne rękawice zimowe sprawiają, że poprawa ustawień czy zmiana obiektywów staje się niemal niemożliwa. Pokrętła i przyciski aparatu są wówczas trudno dostępne i dlatego wielu fotografów zdejmuje rękawice i wybiera przemarznięte ręce zamiast źle ustawionego aparatu. Nie ma nic gorszego niż marznące palce i przedwczesna rezygnacja ze swojej sesji.

Firma Vallerret pragnie sprawić, by fotografowanie zimą było przyjemne i możliwe dla zwykłych fotografów na całym świecie.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe