Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Velbon

Oferta produktów Velbon

Velbon to japońska firma powstała w 1955 roku. Od tego czasu jest znana jako czołowy producent statywów fotograficznych, który wciąż poszukuje nowych i innowacyjnych rozwiązań, aby stworzyć statywy kompaktowe i lekkie, a jednocześnie niezwykle wytrzymałe. Nazwa Velbon pochodzi od słów "very" (po angielsku „bardzo”) i "bon" (po francusku "dobrze") i odzwierciedla filozofię firmy polegającą na wytwarzaniu bardzo dobrych produktów.

Już w 1993 roku Velbon zastosował w produkcji technologię wykorzystującą włókna węglowe oraz stopy magnezu, co zapewniło statywom lekkość i wytrzymałość. Firma Velbon jest również twórcą szeregu nowatorskich rozwiązań technicznych, które zostały opatentowane i są stosowane w nowoczesnych statywach. Firma opiera się na technologii z Francji, która jest szeroko stosowana w przemyśle samochodowym, np. w Formule 1 oraz w przemyśle lotniczym, gdzie jest stosowana np. w Airbusie A380. Velbon wykorzystuje tak zaawansowane technologie w branży statywów od ponad 15 lat.

Jako jeden z czołowych producentów statywów na świecie Velbon oferuje szeroki wybór statywów, wśród których każdy fotograf znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, obojętnie od tego czy jest amatorem zaczynającym swoją przygodę z fotografią czy profesjonalistą szukającym statywu pod ciężki sprzęt.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe