Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Venus Optics Laowa

Oferta produktów Venus Optics Laowa

Anhui Changgeng Optics Technology Co., Ltd (Venus Optics) została założona w 2013 roku. Jest wiodącym producentem wysokiej jakości obiektywów, stworzonym przez grupę entuzjastów fotografii i ekspertów branżowych.

Zespół projektantów optyki Venus Optics ma ponad 20-letnie doświadczenie i wcześniej projektował obiektywy dla producentów japońskich i niemieckich. Misją firmy jest projektowanie i tworzenie własnego portfolio obiektywów fotograficznych, które są naprawdę wyjątkowe, praktyczne i przystępne cenowo.

Siedziba główna i zakład produkcyjny znajdują się w Hefei, we wschodniej części Chin. Główna siedziba sprzedaży i marketingu znajduje się w Hongkongu, firma posiada także biuro dystrybucji w Stanach Zjednoczonych. Obecnie firma projektuje, produkuje, sprzedaje i dystrybuuje obiektywy do aparatów pod marką "LAOWA" i jest reprezentowana przez renomowanych partnerów dystrybucyjnych w ponad 40 krajach Ameryki, Europy, Azji i Afryki.

W ofercie firmy znajdują się zróżnicowane obiektywy fotograficzne, czasem bardzo nietypowe, jak np. obiektyw makro Laowa Probe. Dostępne są w różnych wariantach mocowania, ponadto firma oferuje do swoich obiektywów szeroką gamę adapterów, lampy pierścieniowe oraz mocowania statywowe.

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe