Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN

Zasilacze i adaptery zasilania do aparatów fotograficznych

Zasilacze i adaptery zasilania do aparatów fotograficznych są przydatnymi akcesoriami, które umożliwiają zasilanie aparatu bezpośrednio z sieci elektrycznej lub innych źródeł prądu, zamiast korzystania z akumulatorów. Pozwala to na bezpośrednie i ciągłe zasilanie aparatu, co jest przydatne w wielu sytuacjach, takich jak długie sesje fotograficzne, nagrywanie wideo, prace studyjne czy inne sytuacje, w których długotrwałe zasilanie jest wymagane.

Zasilacze sieciowe są dedykowanymi urządzeniami, które podłączane są do aparatu za pośrednictwem odpowiedniego złącza, takiego jak USB, DC lub innego dedykowanego złącza. Zasilacz podłącza się do standardowego gniazdka elektrycznego i dostarcza stałe zasilanie do aparatu. Niektóre aparaty można zasilać za pomocą adapterów akumulatorowych, które pozwalają na podłączenie aparatu do zewnętrznego zasilania. Adaptery te można zainstalować w miejscu akumulatora w aparacie i podłączyć do zewnętrznego zasilania.

Dobre zasilacze i adaptery zasilania powinny być wyposażone w odpowiednie zabezpieczenia przeciw zwarciom, przepięciom, przegrzaniu itp., aby zapewnić bezpieczne zasilanie aparatu. Warto zwrócić uwagę na przenośność zasilacza lub adaptera w przypadku wyjazdu lub pracy w terenie. Część zasilaczy może być dosyć ciężka i niewygodna w transporcie, dlatego warto zwrócić uwagę na lekkie i kompaktowe modele.


Wybór producenta:

wszyscyColborNewell
Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe