Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Przeglądaj według producentów:
Sortowanie produktów:
Styl widoku: Ramki z produktami Obrazki i tekst Widok listy
 • Zestaw 6 filtrów NiSi do dronów DJI Mavic Air

  Zestaw 6 filtrów NiSi do dronów DJI Mavic Air
  Producent: NiSi
  Kod produktu: NIDJI MAVIC AIR
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw 6 filtrów NiSi do dronów DJI Mavic Air rozszerza możliwości twórcze i pozwala na uzyskanie bardziej naturalnych i subtelnych filmów. Filtry ND pozwalają na wydłużenie czasu ekspozycji (otwarcia migawki) poprzez zmniejszenie ilości światła wpadającego do obiektywu, co umożliwia zarejestrowanie bardziej naturalnego ruchu podczas filmowania.
  Cena: 460,00 PLN460PLN
 • Zestaw 6 filtrów NiSi do dronów DJI Mavic Pro

  Zestaw 6 filtrów NiSi do dronów DJI Mavic Pro
  Producent: NiSi
  Dostępność: realizacja w 2-4 dni
  Zestaw 6 filtrów NiSi do dronów DJI Mavic Pro rozszerza możliwości twórcze i pozwala na uzyskanie bardziej naturalnych i subtelnych filmów. Filtry ND pozwalają na wydłużenie czasu ekspozycji (otwarcia migawki) poprzez zmniejszenie ilości światła wpadającego do obiektywu, co umożliwia zarejestrowanie bardziej naturalnego ruchu podczas filmowania.
  Cena: 450,00 PLN450PLN
 • Zestaw 6 filtrów NiSi do dronów DJI Phantom 4 Pro / DJI Phantom 4 Advanced

  Zestaw 6 filtrów NiSi do dronów DJI Phantom 4 Pro / DJI Phantom 4 Advanced
  Producent: NiSi
  Dostępność: realizacja w 2-4 dni
  Zestaw 6 filtrów NiSi do dronów DJI Phantom 4 Pro / DJI Phantom 4 Advanced rozszerza możliwości twórcze i pozwala na uzyskanie bardziej naturalnych i subtelnych filmów. Filtry ND pozwalają na wydłużenie czasu ekspozycji (otwarcia migawki) poprzez zmniejszenie ilości światła wpadającego do obiektywu, co umożliwia zarejestrowanie bardziej naturalnego ruchu podczas filmowania.
  Cena: 490,00 PLN490PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 27mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 27mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 27mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 105,00 PLN105PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 28mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 28mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 28mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 105,00 PLN105PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 30,5mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 30,5mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 30,5mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 105,00 PLN105PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 34mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 34mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 34mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 105,00 PLN105PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 37mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 37mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: dostępny w 7-14 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 37mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 125,00 PLN125PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 40,5mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 40,5mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: dostępny w 7-14 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 40,5mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 125,00 PLN125PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 43mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 43mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: zapytaj o dostępność
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 43mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 125,00 PLN125PLN
  tel.
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 46mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 46mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 46mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 125,00 PLN125PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 49mm - WYSYŁKA W 24H

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 49mm - WYSYŁKA W 24H
  Producent: Hoya
  Dostępność: wysyłka natychmiast
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 49mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 125,00 PLN125PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 52mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 52mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 52mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 130,00 PLN130PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 55mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 55mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 55mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 140,00 PLN140PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 58mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 58mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 58mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 149,00 PLN149PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 62mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 62mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 62mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 165,00 PLN165PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 67mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 67mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 67mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 195,00 PLN195PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 72mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 72mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 72mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 215,00 PLN215PLN
 • Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 77mm

  Zestaw filtrów Hoya Digital Filter Kit 77mm
  Producent: Hoya
  Dostępność: dostępny w 7-14 dni
  Zestaw zawierający 3 filtry z serii podstawowej o średnicy 77mm - filtr UV, kołowy filtr polaryzacyjny oraz filtr szary o współczynniku ND x8. Filtry te charakteryzują się przystępną ceną i wysoką jakością wykonania z której słynie marka Hoya. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów oraz sprawdzonych technologii spełniają wymagania zarówno amatorów jak i profesjonalistów.
  Cena: 249,00 PLN249PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 37mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 37mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 37mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 109,00 PLN109PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 40,5mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 40,5mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 40,5mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 109,00 PLN109PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 43mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 43mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 43mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 109,00 PLN109PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 46mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 46mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: zapytaj o dostępność
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 46mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 109,00 PLN109PLN
  tel.
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 49mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 49mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: zapytaj o dostępność
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 49mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 109,00 PLN109PLN
  tel.
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 52mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 52mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: zapytaj o dostępność
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 52mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 119,00 PLN119PLN
  tel.
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 55mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 55mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 55mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 129,00 PLN129PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 58mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 58mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 58mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 129,00 PLN129PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 62mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 62mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 62mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 149,00 PLN149PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 67mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 67mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 67mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 179,00 PLN179PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 72mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 72mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 72mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 199,00 PLN199PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 77mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 77mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 77mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 229,00 PLN229PLN
 • Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 82mm

  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter 82mm
  Producent: Kenko
  Dostępność: realizacja w 1-2 dni
  Zestaw filtrów Kenko Smart Filter Kit zawiera 3 główne filtry o średnicy 82mm w jednym estetycznym opakowaniu. Został zaprojektowany głównie z myślą o amatorach fotografii jako ekonomiczny zestaw startowy do przygody z fotografią. Zestaw zawiera filtry: ochronny Kenko SMART MC Protector Slim, polaryzacyjny kołowy Kenko Circular PL Slim oraz filtr neutralnie szary Kenko ND8 Slim.
  Cena: 269,00 PLN269PLN
 • Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 67mm

  Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 67mm
  NOWOŚĆ
  Producent: NiSi
  Dostępność: nowość - produkt dostępny wkrótce
  Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 67mm zawiera trzy z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej potrzebnych każdemu fotografowi filtrów NiSi o średnicy 67mm: filtr polaryzacyjny Pro Nano HUC CPL, filtr Pro Nano HUC UV oraz filtr nocny Natural Night. Zestaw stanowi świetny dodatek do nowego obiektywu i zawiera także pokrowiec na okrągłe filtry, który ułatwia przechowywanie filtrów...
  Cena: 840,00 PLN840PLN
  tel.
 • Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 72mm

  Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 72mm
  NOWOŚĆ
  Producent: NiSi
  Dostępność: nowość - produkt dostępny wkrótce
  Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 72mm zawiera trzy z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej potrzebnych każdemu fotografowi filtrów NiSi o średnicy 72mm: filtr polaryzacyjny Pro Nano HUC CPL, filtr Pro Nano HUC UV oraz filtr nocny Natural Night. Zestaw stanowi świetny dodatek do nowego obiektywu i zawiera także pokrowiec na okrągłe filtry, który ułatwia przechowywanie filtrów...
  Cena: 880,00 PLN880PLN
  tel.
 • Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 77mm

  Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 77mm
  NOWOŚĆ
  Producent: NiSi
  Dostępność: nowość - produkt dostępny wkrótce
  Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 77mm zawiera trzy z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej potrzebnych każdemu fotografowi filtrów NiSi o średnicy 77mm: filtr polaryzacyjny Pro Nano HUC CPL, filtr Pro Nano HUC UV oraz filtr nocny Natural Night. Zestaw stanowi świetny dodatek do nowego obiektywu i zawiera także pokrowiec na okrągłe filtry, który ułatwia przechowywanie filtrów...
  Cena: 930,00 PLN930PLN
  tel.
 • Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 82mm

  Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 82mm
  NOWOŚĆ
  Producent: NiSi
  Dostępność: nowość - produkt dostępny wkrótce
  Zestaw filtrów kołowych NiSi Circular Advance Kit 82mm zawiera trzy z najpopularniejszych i jednocześnie najbardziej potrzebnych każdemu fotografowi filtrów NiSi o średnicy 82mm: filtr polaryzacyjny Pro Nano HUC CPL, filtr Pro Nano HUC UV oraz filtr nocny Natural Night. Zestaw stanowi świetny dodatek do nowego obiektywu i zawiera także pokrowiec na okrągłe filtry, który ułatwia przechowywanie filtrów...
  Cena: 930,00 PLN930PLN
  tel.
Producenci
Autoryzowany partner Manfrotto
Kontakt
 
dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska
 
Telefon
32 2310051
od 9:30 do 18:00
Telefon kom:
500 373 829
500 373 583
od 8:00 do 18:00
e-mail:
Opinie o sklepieInformacje dodatkowe