Profesjonalny sklep fotograficzny dcfoto.pl
wygodne i bezpieczne zakupy
dla miłośników fotografii
Twój Koszyk
zawiera 0 produktów za kwotę:
0,00 PLN
Quadralite

Oferta produktów Quadralite

Quadralite to polska marka własna krakowskiej firmy Next77. Marka ta powstała przez połączenie wcześniejszych marek Quantuum i Genesis (linie lamp i akcesoriów Reporter i Stroboss) i zajmuje się produkcją następców uznanych przez użytkowników produktów tych marek. Od 2007 roku Quadralite dostarcza najlepsze rozwiązania oświetleniowe w fotografii studyjnej i plenerowej, aby zadowolić wszystkich profesjonalistów i entuzjastów fotografii. Produkty z oferty tej polskiej marki to doskonałe połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny. Firma dąży do tego, aby jej produkty w najwyższym stopniu spełniały oczekiwania użytkowników i dokłada wszelkich starań, aby stale je rozwijać.

Pod marką Quadralite produkowane i sprzedawane są nie tylko lampy błyskowe, ale również szeroka gama sprzętu modyfikującego pozwalającego na łatwe i efektywne modelowanie światła. Sprzęt Quadralite nadaje się nie tylko do dużych, profesjonalnych studiów fotograficznych. Wszyscy entuzjaści fotografii znajdą produkty stworzone na miarę ich potrzeb, do nabycia w poręcznych zestawach i wyposażą swoje studia w niezbędny zestaw sprzętu, w tym mniejsze akcesoria.

W ofercie marki znajdują się rozmaite systemy oświetleniowe wraz z dodatkowymi akcesoriami (filtry oraz modyfikatory) oraz częściami zamiennymi do elementów zużywalnych (palniki i żarniki), jak również systemy zasilania, zarówno sieciowe jak i bateryjne. Ponadto firma oferuje system sterowników bezprzewodowych Navigator. Ze względu na dbałość o klientów, zarówno dawnych, jak i przyszłych pomiędzy produktami Quadralite i Quantuum/Genesis istnieje pełna kompatybilność. Warte odnotowania jest, że zarówno produkty Quadralite jak i wcześniejszych marek produkowane były i są w systemie mocowania legendarnej marki Bowens

Sortowanie listy:
Styl widoku: Ramki z produktamiObrazki i tekst
Producenci

Autoryzowany partner Manfrotto - Premier Partner
Kontakt

dcfoto.pl
ul. Toszecka 102/127
44-117 Gliwice, woj. śląskie,
Polska

Telefon: 322310051
od 9:30 do 18:00

Telefon kom:
500373583
500373829
od 8:00 do 18:00

e-mail: sklep(at)dcfoto.pl

Opinie o sklepieInformacje dodatkowe